- 10 Mayıs 2019

KOTO Geleneksel İftarda Bir Araya Geldi

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) tarafından geleneksel iftar programı gerçekleştirildi.Tüm katılanlara teşekkür eden KOTO Başkanı Necmi Bulut, “İlimizin ekonomik, sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkacağız” dedi

mask

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) tarafından geleneksel iftar programı gerçekleştirildi. Programa ev sahibi KOTO Başkanı Necmi Bulut’un yanı sıra Vali Vekili Dursun Balaban, Cumhuriyet Başsavcısı, Habib Korkmaz Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar, İl Müftüsü Yusuf Doğan, İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, STK’ların temsilcileri, KOTO’ya üye iş adamları ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Odamız üyeleriyle kucaklaşmak ve biz olma duygusunu pekiştirmek için programlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Odamız kentin sorunlarını karar alıcılara ulaştırıyor. İlimizin ekonomik, sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkacağız. Ülkemizi yeniden geleceğe bakan coşkulu bir ülke haline getirmeliyiz. Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

VALİDEN KOTO’YA TEŞEKKÜR 

Bulut’un ardından kürsüye gelen Vali Vekili Dursun Balaban, “Bir iftarda daha bir arada olmanın mutluluğu içindeyiz. Bu mutluluğu bize sağlayan ticaret odasına teşekkür ediyorum. Yeni bir tanışmaya vesile oldu bu program. İlimizde ticaretin daha da yükselmesi en büyük dileğimiz. Kocaeli bunu başaracak güçtedir. Ticaret odasına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.