- 16 Mayıs 2019

Ata'ya Mektup Yarışması Sonuçlandı

Eğitim İş Genel Merkezi'nin düzenlediği Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk' ün Samsuna çıkarak, bağımsızlık ve Özgürlük meşalesini yakmasının 100. yıldönümü nedeniyle düzenlediği Gençlerden Atatürk'e mektup yarışması sonuçlandı.

mask

Açıklamlarda bulunan Eğitim İş Kocaeli 1 Nolu Şube Şube Başkanı Emine Çalık şunları söyledi; "İnsaf ve merhamet dilenmekle millet işleri görülemez; Millet ve Devletin şeref ve bağımsızlığı elde edilemez, insaf ve merhamet dilenmek gibi bir kural yoktur. Türk Milleti ve Türkiye’nin Çocukları bunu bir an akıllarından çıkarmamalıdırlar” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukları Eğitim İş Genel Merkezimizin geleneksel olarak düzenlediği “Ata’ya Mektup Yarışmasını özellikle ulusal bağımsızlığımızın 100. Yılında Gençliğin Atasına Özlemi konulu mektup yarışmasına yoğun katılım gerçekleştirmiştir."

ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Kurs eğitmeni üyesi Tuğba Topal "Öğretmenimize ve törenimize katılabilen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Oyunları öğrenerek okullarındaki öğrencilerini oyun yöntemiyle düşünen, sorgulayan ve üreten bireyler olarak yetiştirmeye devam edecek olan öğretmenlerimize başarılar diledik." dedi

İşte dereceye giren öğrenciler:

1.Seka Çocuk Dostları MTAL’den İrem ASLAN

2.Tevfik Seno Arda AL’den Melek KAPANCI

3.Körfez Fen Lisesinden Rana KASAP olmuştur.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.