- 11 Temmuz 2019

EYT, Ne Kadar Para Harcadığını Açıkladı

EYT SYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, il toplantıları, görüşmeler ve mitinglerde harcanan 1 Ocak 2019 ve 31 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki gelir gider tablosunu sundu.

mask

EYT SYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak il toplantıları, görüşmeler ve mitinglerde harcanan 1 Ocak 2019 ve 31 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki gelir gider tablosunu sundu. Paylaşılan tablolarda EYT'nin başladığı günden bu yana ne kadar para harcandığı gözler önüne serildi. EYT derneğinin şeffaflık açısından büyük önem taşıyan bu hareketi birçok çevre tarafından olumlu karşılandı.

EYT'DEN ŞEFFAFLIK

EYT SYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "EYT mücadelemizde, net ol, dürüst ol, gerçekçi ol, sözlerine verdiğimiz önemle, aldığımız sorumlulukla şeffaflık ilkesi doğrultusunda EYT SYD Derneğimizin, il toplantıları,görüşmeler ve mitinglerden yayınlamaya geciktiğimiz 01 Ocak 2019 -31 Mayıs 2019 tarihlerini gösterir gelir gider tablomuz sunulmuştur. Dernek üyelerimiz, hesaplardan yana bilgi almak isteyenler benimle ya da yönetimle irtibata geçebilirler.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.