Kocaeli haber - Medya Plaza’ya övgü dolu sözler!

Kocaeli haber - Bugün Kocaeli Gazetesi ve Kocaeli TV’nin yeni binası, Medya Plaza’ya yapılan ziyaretler bizleri gururlandırdı. Ziyaret kapsamında Kocaeli’nin birbirinden değerli ve önemli isimlerinin övgü dolu sözleri için Medya Plaza ailesi olarak teşekkür ederiz

+41
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli haber - Yeni binamız Medya Plaza’ya start verdiğimiz günden bu yana Kocaeli’ nin önemli isimleri bizleri ziyaretleri ve iyi dilekleri ile bir an olsun yalnız bırakmadı. Bugün Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Akçaalan ve Kocaeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tüysüz'ü yeni yayın binalarından dolayı tebrik ederek Medya Plaza’ya gelen, desteklerini ve başarı dolu temenni gösteren isimlere yeniden teşekkür ederiz.

Ziyaret kapsamında Medya Plaza’daki konuklarımızın duygu ve düşünceleri ise şöyle oldu:

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz:

“ÇOK GÜZEL BİR MEKAN OLMUŞ”

“Öncelikle Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli Gazetemizin basın yayın hayatında yeni bir dönem başlıyor. Bu güzel mekanda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum. Bundan sonraki yayın hayatında da başarılar diliyorum. Çok güzel bir mekan olmuş. İnşallah yeni bir dönem görsel anlamda başlayacak. Bugün Kocaeli Gazetesi ekibi de burada. Hem gazetecilik hem de televizyon yayıncılığı ile Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli ekibi inşallah Kocaeli’de ses getirecek diye düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun diyorum.”

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker:

“PERFORMANSLARI ARTACAKTIR”

“Öncelikle yeni yeriniz hayırlı olsun. Tebrik ediyorum çok güzel bir mekan olmuş. Ferah bir mekan olmuş. İnanıyorum ki burada çalışacak olan arkadaşların da ciddi anlamda performansları artacaktır. Çünkü mekanlar insanları ister istemez etkiliyor. Bir önceki yerle burayı kıyasladığım zaman güzel bir mekan olmuş. Tebrik ediyorum tekrar. İnşallah burada öncelikle Kocaelimize, sonra da ülkemize güzel hizmetler yaparsınız. Buna inanıyorum ve tebrik ediyorum. Hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı:

“SANKİ ULUSAL BİR GAZETEYE, KANALA GELDİK”

Daha kapıdan girerken binanın görüntüsü, girişi, buraya gelmemizle sanki ulusal bir gazeteye, kanala geldik. Tebrik ediyorum. Allah inşallah başarılı olmanızı nasip eder. Kcoaeli’ye bu ülkeye hizmet edersiniz. Biz de buralardayız. Elimizden geleni yaparız. Beklediğimin çok üstünde bir yer buldum. Tebrik ediyorum. Allah hayırlı ve uğurlu etsin” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş.

TBMM Meclis Başkanvekili Haydar Akar,

“BÖYLE BİR MEKANA ULAŞILMASI GERÇEKTEN GÜZEL”

“Sosyal medyadan taşınma aşamasını takip ettik. Böyle bir mekana ulaşılması gerçekten güzel bir olay. Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli Gazetesi’ne yakışan bir olay olduğunu düşünüyorum. Fiziki şartlar bana göre çok güzel olmuş. Uzun yıllar çalışacak, hizmet edeceklerdir arkadaşlar. Bizim haberlerimizi yapacaklar, vatandaşları bilgilendirecekler. Böyle bir şeyin ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Şimdi gayet güzel olmuş. Yapanın ellerine sağlık. Daha güzel işler yapmanızı temenni ediyorum. Hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt:

“KOCAELİ’NİN EN İYİ MEKANLARINDAN BİRİSİ”

“Basın sektörüne katma değer katan çok önemli bir basın kurumuna geldik. Hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Hem ilimiz hem de bu büyük camia için gerçekten çok ümit dolu anlar yaşıyoruz. Kocaeli’nin en iyi mekanlarından birisi yaratılmış. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki bundan önce de Kocaeli basınında hem televizyon hem de gazete anlamında çok önemli işler yapılmıştı. Bundan sonra da daha büyük işleri yapacağınıza yürekten inanıyoruz. Biz de her zaman yanınızdayız. Tebrik ediyoruz” diye konuştu.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız:

“ETİK GAZETECİLİK YAPACAKLARINA ZERRE ŞÜPHEM YOK”

“Bu güzel kuruluşların, Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli Gazetesi’nin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ben inanıyorum ki böyle iki tane temiz yürekli arkadaşımız böylesine güzel bir işe imza attılar. Etik gazetecilik yapacaklarına zerre şüphem yok. Hayırlı olsun diyorum” dedi.

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı:

“GÜZEL OLMUŞ”

“Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Değişimde her zaman yarar vardır. Yeni mekanınız hayırlı, uğurlu olsun. Güzel olmuş. Başarılar diliyorum. Kocaeli basınında yeniliklerin ve değişimlerin iyi geleceğini düşünüyorum” dedi.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu:

“MEKANIN GÜZELLİĞİ DİKKAT ÇEKİYORDU”

“Sosyal medyadan ve özellikle televizyondan takip ediyoruz ziyaretleri. Mekanın güzelliği dikkat çekiyordu. Ama gerçekten bizzat görmek gerekiyormuş. Kocaeli’ye yakışan çok sağlam bir Medya Plaza kurulmuş. Kocaeli’ye bu anlamda medya sektörünü ileriye götüren çok güzel bir mekan olmuş. Hayırlı ve uğurlu olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. İnşallah Kocaelimiz için hayırlı ve güzel çalışmalar yapılır. Turgay Bey ve Ahmet Bey’i tebrik ediyorum” dedi.

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, 

“ŞEHRİMİZE YAKIŞIR”

Medya Plaza hakkında duygu ve düşüncelerini paylaşan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Yeni binanızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Başarılar diliyorum. Şimdiye kadar yayın hayatı boyunca yapmış olduğunuz önemli ve gayretli çalışmalar için tebrik ediyorum. Şehrimize de yakışan bir lokasyonda hayırlı hizmetler yapacağınıza inanıyorum. Ahmet Bey arkadaşımın, Turgay Bey arkadaşımın, ekibinin ve Melahat Hanım’ın başarılı ve önemli hizmetler yapmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir:

“EVLATLARIM GİBİ”

“Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Uzun süredir gelmek istiyorduk. Turgay Bey’i babasından dolayı çok severim. Babası çok özeldi bizim için. Ahmet kardeşim de yıllardan beridir benim çok sevdiğim, değer verdiğim kıymetli dostum. Eşi de öyle evlatlarım gibi. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Umarım bugüne kadar getirilen süreç bundan sonra daha sağlıklı bir yapılanmayla, herkese eşit mesafede davranarak Kocaeli’de adil bir sistem üzerine yayın hayatını sürdürür. Bize de ne düşerse bu konuda emek vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci, 

“HAYIRLI OLSUN”

“Hayırlı olsun temennilerimi iletiyorum. Basının önemli olduğu bu dönemde bir araya gelinerek güç birliğinin yapılmasından dolayı mutluyuz. İnşallah bundan sonra daha güzel haberlerin yapıldığı ve topluma yayıldığı bir kanal ve gazete çalışması görürüz diye umut ediyorum. Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü.

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun,

“GÜZEL BİR PLAZA”

“Ahmet kardeşim ve Turgay kardeşim bir araya gelerek böyle güzel bir plaza ile ilimize hizmet etmeleri beni son derece memnun etti. Biz de kendilerine hayırlı olsun diyelim. Bu mutluluklarına biz de dahil olalım düşüncesi ile kendilerini ziyaret ettik. Kocaeli TV ilimizin en eski televizyonu ve bir markasıdır. Her iki kardeşimiz de benim değer verdiğim kişilerdir” diye konuştu.

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdülkadir Özdemir:

“ÇOK GÜZEL BİR KONSEPT OLMUŞ”

“Kocaeli TV ve şahsınıza size yeni hizmet binanızda tebrik etmek için geldik. Hayırlı olsun. Allah mübarek eylesin. Allah hayırlı görevler yapabilmeyi nasip etsin. Çok güzel bir konsept olmuş. Kocaelimiz için inşallah güzel haberler yaparsınız diye düşünüyoruz” diye konuştu.

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları eski Başkanı Baki Özdemir:

“HAYIRLI OLSUN”

“Öncelikle böylesine bir çalışma ortamının sizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gerçekten başarılarla dolu geleceğe emin ve doğru bilginin vatandaşa birinci dereceden aktarılmasına vesile olacağınıza inanıyorum. Hayırlı çalışmalar diliyorum. Rabbim mahcup etmesin” diye konuştu.

MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur:

“KOCAELİ BASINI İÇİN BİR KATMA DEĞER”

“Öncelikle yeni hizmet binanız hayırlı uğurlu olsun. Kocaeli basını için bir katma değer oldu. Biz Kocaeli basınını yakından takip ediyoruz, etkili buluyoruz. Bu yüzden de ilişkilerimizi yakın tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar:

“SES GETİRECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUZ”

“Öncelikle gazete ve televizyonunuz hayırlı olsun. Çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. İnanıyorum ki Kocaeli’de medya olarak ciddi bir ivme yakalayıp ses getireceğinizi düşünüyoruz. Yürekten başarılar diliyorum” diye konuştu.

DEVA Partisi İzmit İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı:

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

“Bugün Kocaeli Gazetesi’ne ve Kocaeli TV’ye yeni hizmet binalarında başarılar diliyorum. Medya kuruluşları ülkemiz için önemli kuruluşlardır. Gündemi takip ile ilgili haberleri ile bizlerin önünü açan, yol gösteren kuruluşlardır. Bu anlamda sizlere de yerel gazetecilik ve televizyonculuk yayıncılığı anlamında yaklaşan seçim süreci içerisinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın:

“FARKLI ANLAM KATACAKLARINA İNANIYORUM”

“Başiskele Milliyetçi Hareket Partisi olarak son derece memnun olduk. Farklı anlam katacağını, farklı ses getireceğini kanaatindeyim. Geçmiş dönemlerde yayın yönetimleri nasıl ise bundan sonra daha farklı anlam katacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel:

“MEDYA PLAZA ÇOK GÜZEL OLMUŞ”

“Kentimizin güzide iki tane kuruluşu Bugün Kocaeli Gazetesi ve Kocaeli TV bize göre sektörlerinin öncüleri. Çok da sevdiğimiz değer verdiğimiz arkadaşlarımız. Öncelikle kendilerine hayırlı olsun. Medya Plaza çok güzel olmuş. Kentimiz adına da bu tarz atılımların ve bu tarz birlikteliklerin çok değerli olduğunu, kentimizdeki medyanın ve medya kuruluşlarının kalitesinin artması, rekabetin artması noktasında da çok önemli bir girişim olmuş. Kentimiz için de hayırlı olsun inşallah. Bundan sonraki süreçte eminim Medya Plaza ile birlikte ciddi bir kalite gelecektir. Daha aktif, sahada daha fazla olan bir medya kuruluşunu hep birlikte göreceğiz inşallah” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet:

“ÇOK DAHA BAŞARILI İŞLER YAPACAĞINIZA İNANIYORUM”

“Allah utandırmasın. Rabbim yolunuzu açık etsin. Ahmet kardeşime Turgay kardeşime bütün emekçi arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum. İnşallah gönlünüze göre olur. Zaten gazetecilikte başarılı arkadaşlarım. Dünyada da bu sektörde de çok daha başarılı işler yapacağınıza inanıyorum. Biz de bu konuda dayanışma duygularımızla her zaman yanınızdayız. Yerel basını önemsiyoruz. Yerel basının güçlü olması, aktif olması bizlerin de dayanışması ile birlikte kıymetli diye düşünüyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt:

“GÜZEL, FERAH, ŞIK, MODERN BİR MEKAN”

“Yeni mekanınızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hakikaten gayet güzel, ferah, şık, modern bir mekan. Ben burada bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı faaliyetleri daha da başarılı bir şekilde yürüteceğinize inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman:

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

“Tebrik ediyorum. Yeni yeriniz hayırlı olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Yeni mekan hem görselliğiyle hem işlevselliğiyle çok güzel olmuş. İnşallah şehrimize yapılan yeni hizmetlerin, siyasetin daha verimli olmasına vesile olur. Hepinizi tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kartepe Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızda olacağımızı belirtmek istiyorum. İnsana ulaşmanın en özel yanı basındır” diye konuştu.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım:

“KOCAELİ'DE BASINA KATKILARININ OLACAĞINI BİLİYORUM”

“Geçmişten beri basın camiasında hakikaten önemli çalışmalara imza atmış arkadaşlarımızın böyle yeni bir yer açması, yeni vizyonları ile Kocaeli'de basına katkılarının olacağını biliyorum, inanıyorum. Onlara başarılar diliyorum. Burada bütün arkadaşlar beni çok hoş karşıladılar. Tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Ali Yeşildal,

“KENDİMİ İSTANBUL’DAKİ ULUSAL MEDYA PLAZASI’NDA SANDIM”

“Öncelikle tebrik ediyorum. Kocaeli’de böyle kurumsal bir yapının oluşması medya adına kendimi İstanbul’daki ulusal Medya Plazası’nda sandım bir an. Kent adına gerçekten güzel gelişmeler. Medyanın örgütlenmesi, örgütlü olması hepimizin arzu ettiği merdiven altı kurumların artık piyasadan çekilip ciddi örgütlü meslek odaklı yapıların oluşması en büyük arzumuz. Bugün burada görüyoruz ki bu yapılanma, bu yatırım gerçekten medyaya yapılmış en iyi yatırım. Adına yerel medya desek de ulusal medya çapında bir organizasyon. Öncelikle bütün ekibi en başından en aşağıda çalışanına kadar tebrik ediyorum. Bu işin koordinasyonunu yapan arkadaşlara özellikle Ahmet Akçaalan’a, Turgay Tüysüz’e ve Mehalat Hanımı gerçekten tebrik ediyorum. Cesur bir yaklaşım, cesur bir yatırım, cesur bir atılım. Hayırlı, uğurlu olsun Kocaeli medyasına güzellikler getirsin diye temenni ediyorum” şeklinde konuştu. 

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz:

“BÖYLE KURUMSAL YAPILARA İHTİYACI VARDI”

“Hayırlı olsun, başarılarınız daim olsun inşallah. Kent için çok güzel bir medya kuruluşu ve kurumsal yapı oldu. Hem Kocaeli TV hem de Bugün Kocaeli Gazetesi adına bizim de mutlu olduğumuz kentin de güzel haber alma anlamında haber özgürlüğü anlamında böyle kurumsal yapılara ihtiyacı vardı. Tekrar hayırlı olsun” diye konuştu.

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol:

“İLGİYLE TAKİP EDİYORUM”

“Buradaki her iki arkadaşımız da benim yıllardan beri tanıdığım yerel medyamızda görev yapan arkadaşlarımız. Sevgili Ahmet ve sevgili Turgay arkadaşım. Dolayısıyla ben kendilerine hayırlı uğurlu olsun demeye geldim. Kentle ilgili, ülke gündemi ile ilgili uzun yıllardan beri paylaşımları var. Ben de ilgiyle takip ediyorum. Bugün de hem İzmit Kent Konseyi Başkanı olarak hem İzmitliler adına, Biz İzmitiz Grubu adına arkadaşlarımı ziyaret etmek ve hayırlı uğurlu olsun demek için kendilerini ziyarete geldim” dedi.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk:

“SİZE YAKIŞAN DA BÖYLE GÜZEL BİR BİNAYDI”

“Hayırlı olsun. Güzel bir bina olmuş. Size yakışan da böyle güzel bir binaydı. Hakikaten memnun oldum. Sosyal medyadan takip ediyorum paylaşımlarınızı. İyi haberlere vesile olun” diye konuştu.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut:

“İNŞALLAH ULUSALA DOĞRU YÜRÜYEN HIZLI BİR SÜREÇ OLUR”

“Kocaeli Ticaret Odası Başkanı olarak çok gurur duyduğum bir anı yaşıyorum. Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli Gazetesi gibi halkımıza haber ulaştıran, iletişim sağlayan kurumlarımızın kendilerini geliştirmeleri, büyümeleri, bize gurur veriyor. İnşallah ulusala doğru yürüyen hızlı bir süreç olur. Biz de bu konuda her zaman olduğu gibi beraber olmaya gayret edeceğiz. Gerçekten gurur duydum tebrik ediyorum arkadaşları inşallah daha iyisi nasip olur” diye konuştu.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan:

“BİZİ GURURLANDIRDI”

“Medyanın zor günler yaşadığı bir dönemde gerçekten böyle bir birliktelik, böyle bir yeni tesislerin olması bizi gururlandırdı. Yerel basının önemi çok büyük. Özellikle Kocaeli büyük bir sanayi kenti. Yapılan haberler dünya kamuoyunda, Türkiye kamuoyunda her zaman yer bulmuştur.

“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Bugün Kocaeli Gazetesi’nin ve Kocaeli TV’nin hem kendi çalışma alanını genişletmesi hem kadrolarını genişletmesi burada güzel bir ortam oluşturması bizi çok gururlandırdı. Hem de burada yeni arkadaşlarımızın çalışmaya başladığını gördük. İş sahası da onlara açılmış oldu. Hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Her zaman yanlarında olduğumu belirtmek isterim” diye konuştu.

İzmit Belediyesi Basın Sözcülerinden Cem Şakoğlu:

“KENT MEDYASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR HAREKET”

“Öncelikle hem Kocaeli TV ailesine hem de Bugün Kocaeli ailesine bu iki şahane işletmeyi bu güzel evlilikten dolayı öncelikle çok tebrik ediyorum. Bu kent medyası için çok önemli bir hareket oldu. İki kardeşimizi de çok seviyorum. Onlara hayırlı olsun ziyaretine geldim. İkisi de benim canlarımdır. Onların da beni sevdiğini çok iyi bilirim. Bu birlikteliğin bu kent için çok önemli bir birliktelik olduğunu ve bu kentin medya anlamında çok büyük hizmetler vereceğini, çok büyük katkılar sağlayacağına adım gibi emin olduğum için burada olmaktan ve olabilecek herhangi bir şeyde onlarla birlikte olmaktan büyük bir keyif ve onur duyacağım.

“SONUNA KADAR YANLARINDAYIZ”

“Kocaeli, medya olarak böyle bir birlikteliğe ihtiyacı vardı. Hem sevgili Ahmet’in hem sevgili Turgay’ın bu birliktelikte çok önemli bir yol kat ettikleri inancındayım. Onlara bu yolda başarılar diliyorum. Yapılabilecek her şeyde sonuna kadar yanlarında olduğumu Cem Şakoğlu olarak da kurumumuz olarak da yanlarında olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Eğitim İş Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Sabri Mutlu:

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

“Yerel basınımızın değerli temsilcisi Bugün Kocaeli ve Kocaeli TV’ye yeni yeri hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Önceki çalışmalarınızı zaten yakından takip ediyorduk. Keyif alıyorduk. Çünkü ülkemizin gerçekten ihtiyacı olan bağımsız gazetecilik, yayıncılık ilkesi ile hareket ederek yeni görev yerinizde de eminim ki bu çalışmalar artarak devam edecek. Bu nedenle ziyaret ederek başarılar dilemek istedik” diye konuştu.

Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) Başkanı İlker Kızılkaya:

“GÜZEL BİR MEDYA PLAZA KAZANDIRDILAR”

“Bugün Kocaeli Gazetesi ve Kocaeli TV’ye yapmış olduğu yatırımdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kentimize güzel bir medya plaza kazandırdılar. Bu zamana kadar yaptıkları hizmetleri hep beraber gördük. Bundan sonra da inşallah çok güzel hizmetleri olacak. Plazayı da gezdik gayet güzel olmuş. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Kentsel Tasarımcı Talha Kös:

“MARKA OLMUŞ İSİMLER”

“Geç kalınmış bir ziyarette bulundum. Kocaeli yerel medya noktasında Türkiye genelinde en önde gelen şehir olarak nam salmıştır. Son dönemde ise bu namını hak ediyor mu hak etmiyor mu gibi tartışmalar yaşandığı sürece geldik. Bu süreçte Turgay Tüysüz televizyonculuk anlamında yılların bu kentteki en önemli isimlerinden ve Ahmet Akçaalan Bugün Kocaeli imtiyaz sahibi dinamik gazeteciliği ile ikisi Kocaeli’de marka olmuş isimlerdir.

“KENTİN TÜM RENKLERİNİ YANSITAN ZİYARETÇİLER”

Bu kentin sevdiği iki ismin ortaya koyduğu sinerjiyi kente ciddi manada yansıdı, kentimiz medya plazaya sahip çıktı” diyerek konuşmasına devam eden Kös, “Bunu zaten son haftalarda kentin tüm renklerini kucaklayan ziyaretçi profilinden gözlemleyebiliyoruz. Medyanın kaliteye kavuşmasını sağladılar. Bu birlikteliği ve binanın kurumsallığını görünce bu hal beni çok heyecanlandırdı ilimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Vadi Besicilik’in sahibi iş insanı Cezmi Çiçek:

“ÖRNEK BİR MEDYA OLACAKSINIZ”

“Hakikaten muhteşem bir şey yapmışsınız sizi tebrik ediyorum. Gurur duydum. Ahmet ve Turgay benim geçmişte tanıdığım insanlardı. Çıktıkları bu yolda başarılı olmaları için dua edeceğim. Başarılı olmanızı isteyeceğim. İnşallah İzmit’teki medyaya örnek bir medya olacaksınız. Örnek bir basın olacaksınız. Bundan hiçbir şüphem yok. Yıllardır tanıdığım insanlarsınız işinizi severe yapıyorsunuz. Ahmet’in gazetesine ben her sabah bakarım. İlk haber girenlerdendir veya gece haber girenlerdendir. Bu işini sevmektir. İşini seven adamdan hiçbir zaman korkmayın. Eğer işini seviyorsa o adamdan ne şantajcı olur, ne tehdit eder kimseyi. En iyisini nasıl yaparım derdinde olan bir adam hakikaten bu tip şeylere bulaşmaz. En iyisini yapar. Allah’ın izni ile sizin en iyisini yapacağınıza hiçbir şüphem yok” diye konuştu.

Akyol Sigorta’nın sahibi Yasin Akyol,

“İKİ MARKA BİR ARAYA GELDİ”

“Bu birleşmenin öncelikle size, sonra kentimize ve son yaptığınız işler ile ülkemize de faydalı olmasını temenni ediyorum. Bu birliktelik bence güzel bir birliktelik. Bu sadece sizin sektörünüzde değil birçok sektörde olması gereken kentimizin iki tane saygın iş insanının aynı zamanda iki markanın bir araya gelmesi hem kentimiz için bir avantaj. Bu manada sizleri kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Takip ediyorum ciddi anlamda güzel işler yapıyorsunuz. Bundan sonra da güzel işler yapacağınıza eminim. Hayırlısı olsun” diye konuştu.

MEDAR Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus:

“KOCAELİ’YE YAKIŞANI YAPMIŞLAR”

Medya Plaza hakkında duygu ve düşüncelerini paylaşan MEDAR Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus, “Gerçekten çok güzel bir yer olmuş. Hem Bugün Kocaeli hem de Kocaeli TV ailesine hayırlı uğurlu olsun. İki kardeşimize de başarılar diliyorum. Kocaeli’ye yakışanı yapmışlar” diye konuştu.

Özel Atakent Cihan Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Gültekin Görüm:

“ÇOK ŞIK ÇOK NEZİH BİR ORTAM”

“Özellikle hayırlı olsun ziyaretine gelmek istedik. Hem çok değerli gönül dostlarımızın Kocaeli kenti için de çok önem arz eden gazetecimizi hem de televizyonumuzu lokasyon olarak da çok güzel bir noktada gönül dostlarımızı görmek, ziyaret etmek bizim için onur verici bir olay. Çok şık çok nezih bir ortam. Ama bu ortamları güzelleştiren içindeki güzel insanlar. Hepsine hayırlı çalışmalar diliyoruz” dedi.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Mahmut Şahin:

“YENİ YERİNİZ HAYIRLI OLSUN”

“Yeni yeriniz hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Ziyaret etmekten çok memnunum. Kocaeli’de özellikle Kocaeli’ye hizmet eden basın yayın sektöründe sizin gibi değerli kurumlarla tanışmaktan da ayrıca çok memnunum” dedi.

Demokrat Kocaeli İmtiyaz Sahibi Kadir Genç:

“ŞEHRİN ÖNEMLİ İKİ DEĞERİ”

“Böyle bir yatırımı yapmış olan Turgay arkadaşımıza ve Ahmet arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Şehrin önemli iki değeri bir araya gelip böyle bir yatırımda birlik olma yolunda adım atmışlar. Kendilerine yeni iş yerlerine hayırlı olsun ziyaretine geldik. Biz de elimizde geldiğince zaten daha önce farklı alanlarda iş birliği içinde bulunuyoruz. Bundan sonra da karşılıklı hem medya anlamında hem ticari anlamında iş birliklerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Özgür Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut, Özgür Kocaeli Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cemalettin Öztürk ve Gazeteci Eyüp Gencer'de bizleri yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

Demokrat Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Soysal:

“KATKI VERECEK ÇALIŞMA”

“Kocaeli güçlü bir kent. Kocaeli, 2 milyon nüfusu geçen artık bir metropol. Bunun yanı sıra Kocaeli tarihsel olarak hem görsel medya açısından hem yazılı medya açısından ciddi bir birikimin olduğu, çok satan gazetelerin, çok tıklanan gazetelerin, izlenen televizyonların olduğu bir kent. Bu noktada bu kentte Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli ortaklığının katkı verecek çalışmasını çok olumlu buluyorum. Bu anlamda hem Tüysüz ailesine hem Akçaalan ailesine başarılar diliyorum. Kocaeli’deki medya niteliğinin artması hem kent adına olumlu bir gelişme hem de bu sektörde iş yapan arkadaşlarımız açısından önemli bir gelişme. Kocaeli TV ve Bugün Kocaeli’yi bu anlamda kutluyorum. Uzun ömürler diliyorum” dedi.

18 Haz 2022 - 14:17 - Kocaeli Gazetesigöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Bugün Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bugün Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Bugün bir seçim olsa Kocaeli’nde hangi isimleri milletvekili olarak görmek istersiniz?