Gizle

Aydın Ünlü, Gazetemize Belge Gönderdi! Fason Haberler!

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, vergi dairesinden aldığı levha ile iş yeri adresinin MHP Kocaeli İl binası olmadığını gazetemize arayarak belgelerle ispatladı. Ünlü, “Vergi dairesinde iş yeri adresimiz nettir. Birileri yine kumpas ve kurguya kalkışıyor” ifadelerini kullandı.

Haber albümü için resme tıklayın

Kendisi hakkında MHP Kocaeli İl binası adresini, şahsi üzerine ait oto yıkama işletme yeri olarak gösterdiği iddialarına gazetemizi arayarak doğruyu kamuoyuna duyurma hakkını kullanmak istediğini belirten MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Türkiye’ye marka olmuş bir By Ünlü pastane markasına, beni ortak göstermişler. Yok artık diyorum. Bu kadar ucuz iftira atılmaz. Bu firmanın sahiplerini tanımam, bir defa yan yana gelmemişim. Bununla kalsa iyi iş yerimin adresi MHP il binası adresiymiş. Resmi belgeleri sizlere gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

RESMİ VERGİ LEVHAMIZI SUNUYORUM

“Mesleki olarak söylediklerimi aynen yazacağınıza inancımdan dolayı sizi aramak istedim. Bu kadar ucuz olunmaz. Oto yıkama iş yeri adresimiz MHP Kocaeli İl binasıymış. Resmi vergi levhamızı size gönderdik. İş yeri adresimiz Yenişehir Mahallesi Hisar Sokaktır. Vergi levhamızda bu nettir. Paralel yapıyla bağlantılı olan tipler, birileri üzerinden yine kumpas ve kurguya kalkışıyorlar. Pastaneler serisinin ortağıymışım. Bu kadar ucuz olunmaz”

SORSALARDI SÖYLERDİM, BELGELERİ GÖNDERİRDİM

“Bugün MHP’nin çizgisi olan milli mutabakata çok önceden uyan, gözü kulağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olan, liderini iyi anlayan, Genel Merkezini iyi takip eden, kısır siyasete girmeden planlı programlı çalışan MHP Kocaeli İl Başkanlığını yıpratmak adına birileri iftira atıyor. Küresel güçlerle bağlantısı olan kuyruğu başka yere bağlantılı olan tipler, basın mensuplarına fason haber yaptırarak MHP’yi yıpratmaya çalışıyorlar. Avukatlarım hazırlık yapıyor. Hukuki süreç başlatacağız”

12 Ocak 2018 - SiyasetYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Seçimlerinde Hangi Adaya Oy Vereceksiniz?