Aydın Ünlü, “Kocaeli’nde 3 vekil cebimizde”

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Bugün Kocaeli’ye yaptığı özel açıklamada, 2019 seçimlerinde ilimizde 3 vekilin MHP’nin cebinde olduğunu söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

Antalya kampı sonrası il yönetim toplantısını gerçekleştiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, süper loto gibi rakamlarla oynamadan verilerle konuştuklarında, Kocaeli’nde 2019 seçimlerinde MHP’nin 3 vekilinin kesin olduğunu söyledi. İl Başkanı Aydın Ünlü, “7 Haziran seçimlerini hatırlayın 200 oy ile bir vekili kaybettik. Arından ülke gündeminde yaşananlar ve MHP liderine vatandaşımız tarafından verilen tam destek. Günümüz siyasetine bakıldığında 11 vekilden 200 oyla ikinci vekili kaybeden MHP, ilimizde 13 vekil arasında 2,7 yani 3 vekil kesindir. Bunu bize seçim sonuçları, sandık verileri söylüyor” ifadelerini kullandı.

DAHA GÜÇLÜ MHP, DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE

“Birde bu sürece 15 Temmuz sonrası MHP’yi ekleyin. Vatandaşın gönlüne taht kurmuş bir MHP var. Sokakta gezerken iyi varsınız diyen bir tablo var. 2019 yılında Kocaeli’nde sandıklardan MHP çıkacaktır. Bunu siyaseten söylemiyorum. Girdiğimiz her mekanda “Devlet Bahçeli’den Allah Razı Olsun” diyen vatandaşın tepkisine göre söylüyorum. MHP’nin bu yükselişi ve her zaman partisinden önce devlet anlayışı birilerine çok rahatsız etmiştir, bundan sonra da edecektir. Ancak bu ülkenin evlatları huzurludur. Ve sandıkta daha güçlü Türkiye daha güçlü MHP için desteğini bize verecektir”

13 Şubat 2018 - SiyasetYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Seçimlerinde Hangi Adaya Oy Vereceksiniz?