Gizle

Radiye Sezer Katırcıoğlu , Gerekli Bütün Eğitimleri Alacağım

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesini ziyaret ederek Kadın Çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Katırcıoğlu Gönüllü İtfaiyeci olmak için gerekli eğitimleri alacağını da belirtti.

Haber albümü için resme tıklayın

KATIRCIOĞLU GÖNÜLLÜ İTFAIYECI OLACAĞIM

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı KEFEK ve Kocaeli AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesini ziyaret etti. İtfaiye erleri ile sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi alan Katırcıoğlu İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesindeki Kadın Çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de kutladı. Katırcıoğlu ayrıca Kocaelide hayata geçirilen Gönüllü İtfaiyeci projesinde hiçbir ücret almadan İtfaiye erleri ile birlikte vakalara giden kurtarma çalışmalarının sevk ve idaresinde yer alan sayıları da 150 kişiyi bulan Gönüllü İtfaiye Erleri ile bir araya geldi.

GÖNÜLLÜ YANGIN SAVAŞÇILARI

Gönüllü İtfaiyeci projesi ile hem Kocaeliden hem de il dışından gelerek eğitim alan vatandaşlarımızın sayısı iki bin kişiye ulaştı açıklamasını yapan KEFEK Başkanı R.Sezer Katırcıoğlu Şuan Kocaeli İtfaiyesinde 150 vatandaşımız gönüllü olarak kentimize İtfaiye eri olarak hizmet etmektedirler. Bu kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Altı yıl önce yine ilk defa İzmit Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği bölümü ile öğrencilerimizin bu alanda da yetiştiklerini görmek bizleri son derece mutlu etmiştir dedi.

RABBİM İTFAİYECİ KARDEŞLERİMİ KAZALARDAN KORUSUN

Ülkemiz dışından gelen yabancı misafirlerin Gönüllü İtfaiyecilik ve Cankurtaran Eğitimi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığımız tercih edilmesini çok önemli bulduğunu da ifade eden Katırcıoğlu Yakın zamanda gerekli eğitimleri alarak Kocaeli İtfaiye teşkilatı bünyesinde görev yapan bir Gönüllü İtfaiyecisi olacağım. Halkımızın can ve mal güvenliği için çalışan fedakârlık gösteren tüm İtfaiyeci kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. Rabbim İtfaiyeci kardeşlerimi kazalardan ve her türlü olumsuzluktan korusun. Çalışmalarında kendilerine de üstün başarıları diliyorum ifadelerini sarf etti.

KARAMÜRSEL İLÇEMİZE DE BİR MÜFREZE BİNASI YAPILACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinin daha sağlıklı görev yapabilmesi için kent genelinde yeniliklerini sürdürdüğünü dile getiren KEFEK Başkanı Katırcıoğlu Kocaeli İtfaiye Teşkilatımız ihtiyaçları doğrultusunda çağı yakalayan araç ve gereçlerini yenileyen bir kurumumuzdur. Kent genelinde ki İtfaiye müfrezelerimizin de bu kapsamda geliştiğini görüyoruz. Büyükşehir Belediyemiz yeni İzmit Terminal Müfreze Binası için gerekli girişimleri başlattı. Bununla birlikte Karamürsel ilçemize de bir müfreze binası kazandırılacak. Oluşturulacak yeni çalışma binası 5 araç kapasiteli olarak halkımıza hizmet verecek diyerek sözlerini tamamladı.

13 Mart 2018 Kocaeli- Gündem

Muhabir Ferdi ŞimsekYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Seçimlerinde Hangi Adaya Oy Vereceksiniz?