Gizle

İyi Parti’den Ahmet Yeşil’e Geçmiş Olsun Ziyareti

İyi Parti Kocaeli il Başkanı Serdar Kaman ve il yöneticileri İstanbul’da ameliyat olan  Ar-Ge’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşil’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli siyasetinin tanıdığı isim İyi Parti Kurucu il yöneticisi ve il divan içerisinde Ar-Ge’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşil, İstanbul’da operasyon geçirdi. Ortopedi alanın da Türkiye’nin 'Mucize doktor' olarak tanıdığı isim Op.Dr. İbrahim Tavukçuoğlu’nun gerçekleştirdiği operasyonla ön çapraz bağ ameliyatı olan Ahmet Yeşil evinde geçmiş olsun ziyaretlerini kabul ediyor.

İL YÖNETİMİNDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Ameliyatın ardından evinde istirahat eden İyi Parti Kurucu il yöneticisi ve il divan içerisinde Ar-Ge’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşil’i İl Başkanı Serdar Kaman, Teşkilatlandırma Sorumlu İl Başkan Vekili Orhan Çakar, İl Sekreteri Mükerrem Ocakoğlu, Münasip Fuat Berna, il Yöneticisi Sinan Minareci ziyaret etti.

Bugün Kocaeli Gazetesi olarak Sayın Ahmet Yeşil’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.   

16 Nisan 2018 - Siyaset

Muhabir Bugün KocaeliYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Kocaeli'de Hangi Belediye Başkanlarını Değişmesini İstiyorsunuz?