Gizle

Serdar Kaman, “Olağanüstü Kongre Partimize Zarar Verir”

Olağanüstü kongre ve imza toplandığı iddialarına cevap veren İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, “Görevimin başındayım. 12 ilçe başkanımla uyumlu çalışıyoruz. Olağanüstü kongre partimize zarar verir” dedi.  

Haber albümü için resme tıklayın

ÖZEL AÇIKLAMA;

İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, olağanüstü kongre talebi ve imza toplandığı yönündeki iddialara Bugün Kocaeli Gazetesi aracılığıyla cevap verdi. Bir Haluk Ulusoy istifasının ardından ikinci bir sürecin sadece partiye zarar vereceğini ifade eden İl Başkanı Serdar Kaman, “İyi Parti’nin yükselişini gören bazı gruplar dışarıdan partimizi manipüle etmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.

12 İLÇE BAŞKANIMLA UYUMLA ÇALIŞIYORUZ

İyi Parti dinamiklerinde olağanüstü kongre gibi bir gündem olmadığını vurgulayan İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, “Olağanüstü kongre sadece partimize zarar verecektir” dedi. Kaman, “Bize imza konusunda bilgi gelmedi. 2 ilçe başkanım özel durumundan dolayı katılamadı. 10 ilçe başkanımla dün bir aradaydık. Uyumlu bir çalışmamız var” ifadelerini kullandı.

OLAĞANÜSTÜ KONGRE PARTİMİZE ZARAR VERİR

“İlçe başkanlarımızla bu durumu istişare yaparak görüştük. Hiç birinin böyle bir durumdan bilgisi yok. Biz birlikte uyumlu ve güzel işlere imza atıyoruz. Görevimin başındayım. Bu tür kirli bilgilerin yayılmasının tek nedeni İyi Parti’nin yükselen grafiğidir”

 

16 Nisan 2018 - Siyaset

Muhabir Bugün KocaeliYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Kocaeli'de Hangi Belediye Başkanlarını Değişmesini İstiyorsunuz?