Gizle

Nevzat Doğan Farkı! Kandıralı Çocukları Çok Mutlu Etti

Şimdiye kadar on binlerce çocuğa bisiklet hediye eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Kandıralı çocukları da mutlu etti.

Haber albümü için resme tıklayın

İzmit Belediyesinin desteği ile Kandıra Belediyesince 530 öğrenciye bisiklet verildi. İlçe stadındaki bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Hüseyin Daşdemir İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan muhtarlar öğretmenler öğrenciler ile veliler katıldı.

Bayram şenliğindeki bisiklet dağıtımında konuşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken bizim tek gayemiz siz sevgili çocuklarımızın mutlu olmanızdır.  Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde başbakanımızla bakanlarımızla milletvekillerimizle belediye başkanlarımızla sizlere daha çok nasıl hizmet edebiliriz diye gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Türkiyeye örnek projeler hep bizim ilimizde yapılıyor. 3 yıldan bu yanan Kandıramızın çocuklarına da bisiklet heyecanını yaşattığı için Belediye Başkanımız ağabeyimiz Dr. Nevzat Doğana teşekkürü bir borç biliyorum dedi.

KANDIRA'DA BÜYÜK DEĞİŞİM VAR

Başkan Doğan da Kandırada üç yıldır bisiklet dağıtarak yaklaşık 2 bin öğrenciyi mutlu ettiklerini belirterek Kandıramız Kocaelinin göz bebeğidir.  Milletvekilliği dönemimden itibaren 17 yıldır Kandıraya sık sık geliyorum. Kandırada ki  büyük  değişimi  gözlemliyor ve takip ediyorum. Milletvekilliği döneminden biliyorum Kandırandaki hastanelerimizi okullarımızın sağlık ocaklarımızın durumu içler acısıydı. Bugün Kandıramız köy yollarından parklarına  hastanesinden okullarına göre her anlamda çok güzel. Bir yandan devletimiz hükümetimiz bakanlıklarımız  diğer yandan Büyükşehir ve Kandıra Belediyecimiz hakikaten çok güzel bir işbirliği içerisindeler. Tabi ki bu birliktelik güzel işleri de beraberinde getiriyor. Bizde küçük küçük te olsa destekliyor ve birlikte projeler üretiyoruz.

BİZİM İÇİN HAYALDİ

Bizler sizin hizmetkârınızız. Bu hizmet anlayışı Cumhurbaşkanımızın hizmet anlayışı.   Onun sağladığı ekonomik imkanlar sayesinde bu  hizmetleri sunuyoruz. Bizim çocukluğumuz da bisiklet hayaldi.  Biz çocuklarımızın sahip olduğu hiçbir imkana sahip olamadık. Ama 2002 yılından itibaren liderimiz Recep Tayyip Erdoğanın başlattı süreç bizi bu günlere getirdi.

SİZİN PARANIZI YİNE SİZİN İÇİN HARCIYORUZ

Biz bu dağıtımlarımızla aslında sizin paranızı yine sizin için kullanıyoruz.  Ama dağıtırken de bunlar daha önce neden yoktu demekten de kendirimizi alamıyoruz. Para o zaman da vardı ama çarçur ediliyordu.  Şimdi evlatlarımız için harcadığımız bu para eskiden başka yerlere gidiyordu.   Sizin paranızı sizin için harcadığımız için Kandıramız İzmitimiz Kocaelimiz ülkemiz artık çok daha iyi.  Yarın daha iyi olacağız. Yeter ki birliğimizi beraberliğimizi koruyalım elimizdekilerin kıyametini bilelim.

ÇOK ÇALIŞMALI BİR VE BERABER OLMALIYIZ

Dünya ülkemizin üzerinde oyunlar oynuyor. Ama çok şükür ki bizim güçlü bir liderimiz var ve bizi bölmeyi parçalamayı yok etmeyi başaramıyorlar.1071 itibaren bizi bugünlere getiren büyüklerimizi ve şehitlerimizi de asla unutmayacağız. Bu mücadelemiz sonsuza dek  devam edecek bize düşen görev çok çalışmak bir ve beraber olmak şeklinde konuştu.

3 YILDA 2 BİNDEN FAZLA BİSİKLET

Konuşmasında bisikletin önemine de vurgu yapan Başkan Doğan bisiklet sadece çocuklarımızın üzerine binip gezdiği bir araç değildir. Bisiklet milli bir olaydır.  Avrupa 30 yıldır bisiklet kullanıyor.  Çünkü bisiklet sağlık mutluluk  çevre ve ekonomi demektir. Bundan daha güzeli var mıdır Bisiklet kullanmanın yaşı da yoktur.   3 yıldır 2 binden fazla bisikleti Kandıralı çocuklarımıza hediye ettik dedi.

16 Nisan 2018 - Gündem

Muhabir Bugün KocaeliYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Kocaeli'de Hangi Belediye Başkanlarını Değişmesini İstiyorsunuz?