Reklamı Kapat

İdris Ersoy Açıkladı."En yüksek zam oranını Başiskele işçisi aldı"

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ramazan ayı öncesi işçilerle buluştu.Ayaz,başarılı çalışmaları nedeniyle işçilerine minnettar olduğunu söyledi.Toplantıya katılan Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Erso ise en iyisözleşmeyi Başiskele'de yaptıklarını ifade etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Ramazan öncesi işçilerle bir araya geldi. Toplantıya işçilerin bağlı bulunduğu Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve sendika yöneticileri de katıldı. Toplantıda konuşan sendika başkanı İdris Ersoy Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'a övgüler yağdırdı.

EN İYİ SÖZLEŞMEYİ BAŞİSKELE'DE YAPTIK

Ersoy,“Kadrolu arkadaşlarımızla ilgili toplu sözleşme sürecini geride bıraktık. Kocaeli’de ki son dönemde yapılan sözleşmelerin en iyisini Başiskele’de yaptık. Başiskele örneğini açıkçası diğer belediyelerimizde de yaşamak isteriz. Çalışma arkadaşlarının haklarını hukuklarını zamanında ve fazlasıyla vermenin gayreti içinde olan bir belediye başkanınız var ne kadar gurur duysanız azdır. Hükümetimizin düzenlemesi ile 4 Nisan itibari ile taşeron arkadaşlarımızın şirket kadrolarına geçirildi. Bu düzenleme ile ilgili başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler neredeyse tüm belediyelerde örgütlüyüz. Şunu net olarak ifade etmeliyim, tüm kalbimle söylüyorum, Türkiye’de Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz gibi işçisine hak ettiğinden daha fazlasını verme gayretinde olan bir belediye başkanı yoktur” dedi.

attachment-11269-3-d028d81f75e7e8ddc05b1ad5a5f53aa0-1526386214.jpg?

AYAZ'DAN İŞÇİLERE;"SİZE MİNNETTARIM"

Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde konuşma yapan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise “Biz sendikamızın istediğinden daha fazlasını işçimize verdik. Yıllardır aynı duygu birliği içerisinde Başiskele halkımıza hizmet ediyoruz. İnşallah bundan sonrada devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum, sizlere minnettarım hepinize teşekkür ediyorum. Başiskele’yi Başiskele yapan sizlersiniz” dedi.

Daha sonra geleneği bozmayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu Ramazan öncesinde de Ramazan alışverişi için şirket kadrosuna geçen personele alışveriş çeklerini dağıttı.

15 Mayıs 2018 - GündemYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 321 41 78
Bilgi için tıklayın

Anket İzmit Belediye Başkanı Kim Olmalı?