Reklamı Kapat

AK Parti Körfez’den ' Miting Gibi Açılış '

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı ilk seçim bürosunu Güney Mahallesinde açtı. Coşkunun en üst seviyede olduğu açılışta Filistinde yaşananlardan dolayı İsraile duyulan öfke de sloganlara yansıdı

Haber albümü için resme tıklayın

AK PARTI KÖRFEZDEN MITING GIBI AÇILIŞ

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı ilçe genelindeki seçim irtibat bürolarını açmaya başladı. İlk açılış Güney Mahallesi Seçim ve İrtibat Bürosu ile gerçekleştirildi. Açılışa AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ana kademe yöneticileri meclis üyeleri milletvekili aday adayları Güney Mahallesi Temsilcisi Mehmet Ogan ve çok sayıda davetli katıldı.

İLK SEÇİM İRTİBAT BÜROSU

Tütünçiftlik merkezden açılacak irtibat bürosu önüne kadar mehteran takımı ve yakılan meşaleler eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş sonrası ilk kürsüye çıkan isim Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran oldu. Körfezdeki coşku ve heyecanın 24 Haziranın müjdecisi olduğunu belirten Başkan İsmail Baran Bu akşam burada ilk seçim irtibat büromuzu açıyoruz. Güney Mahallemizde çok değerli hemşirelerimizle AK Partimizin irtibat bürosu hayırlı olsun.

OLMASAYDI YAPAMAZDIK

Hedef 2023 2053-2071 diyen mazlumların temsilcisi olan adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğana selam olsun. Birlikteliği bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Bugün Türkiyede Kocaelide ve Körfezde güzel şeyler oluyor. Bütün bunların mimarı Cumhurbaşkanımızdır.

Eğer o olmasaydı Körfez Belediyesi olarak yaptıklarımızın çeyreğini yapamazdık dedi. Başkan Baran 24 Haziranın bir milat olduğunu belirterek Körfez üzerine düşeni yapacaktır ifadelerini kullandı.

GÖZLERİNİZDE O IŞIK VAR

İlçe Başkanı Şener Söğüt de konuşmasına Filistinde yaşananlara tepkisini dile getirerek başladı. Söğüt Rabbim bu mübarek ayda Kudüste zulme uğrayanların yar ve yardımcısı olsun. Ben inanıyorum ki Bir gün atılan taşlar tankları aleve çalacak. İşte o gün İsrailin yok oluş günü olacaktır. Amerikayı katil İsraili nefretle kınıyorum dedi. Söğüt 24 Haziranın önemine değinerek 24 Haziranın zaferini bu kalabalığın kararlı gözlerine bakarak görebiliyorum dedi.

COŞKUMUZ GİDEREK ARTACAK

İlçe Başkanı Söğüt 24 Haziran seçimleri siyasi tarihimizin beklide en kritik en önemli seçimlerinden biri. Bu seçimlere teşkilat olarak coşkulu ve heyecanlı başlangıç yaptığımız için bahtiyarım. Bu kalabalık 24 Hazirana kadar çok daha artarak Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye parlamento için en büyük desteği verecektir ifadelerini kullandı. Söğütün ardından AK Parti Milletvekili Cemil Yaman kürsüye geldi.

İSRAİL LANETLENDİ

Milletvekili Yaman AK Parti hareketinin lideri olan Recep Tayyip Erdoğana Körfezden selam olsun diyerek başladığı konuşmasına AK Parti yalnız bir siyasi parti değildir. AK Parti medeniyetimizin bugünkü temsilcisidir. Recep Tayyip sadece Türkiyenin değil bugün yeryüzü mazlumlarının lideridir. Erdoğan dünya zalimlerine dur diyen tek liderdir. Bugün Kudüste kardeşlerimizi katleden İsrail ve onun efendisi ABDyi buradan lanetliyoruz.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

AK Parti ile birlikte Türkiye 16 yılda her yönüyle 35 kat büyüttü. Yeter mi Tabiki de yetmez. Yapacak çok daha işimiz var. 24 Haziran akşamı ya bu millet ya kendi ülkesi için hiçbir şey yapmayanları ya da bu ülke için kefen giyerek yola çıkanları seçecek dedi. Milletvekili Cemil Yamanın konuşmasının ardından AK Parti Güney Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

16 Mayıs 2018 - SiyasetYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 321 41 78
Bilgi için tıklayın

Anket İzmit Belediye Başkanı Kim Olmalı?