Bugün Kocaeli Haberleri

Reklamı Kapat

Okullara Paketler Dolusu Fotokopi Kağıdı

İzmit Belediyesinin okullara desteği devam ediyor. Belediyenin geri dönüşüm projelerine destek olan okullara paketler dolusu fotokopi kağıdı verildi.

Büyütmek için resme tıklayın

OKULLARA PAKETLER DOLUSU FOTOKOPİ KAĞIDI

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından 10 yılı aşkın zamandan beri  başarılı şekilde yürütülen ambalaj atıklarını kaynağından ayrı toplama projesine en büyük destek okullardan geliyor. Okullar topladıkları ambalaj kağıtlarını belediyeye teslim ediyor karşılığında da belediye eğitim kurumlarının  bilgisayar yazıcı fotokopi kağıdı gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Bir ay içinde İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce Beyaz Zambak Ana Okulu'na 270 paket Akmeşe Ortaokulu'na 25 paket Çubuklu Osmaniye Ortaokulu'na 25 paket Fen Bilimleri Temel Lisesi'ne 50 paket Uğur Temel Lisesi'ne 25 paket Beyaz Zambak Ana Okulu'nda da 30 paket A4 fotokopi kağıdı verildi. Yetkililer proje ile hem okullarımız kazanıyor hem de kaynaklarımız yok olmuyor dediler.

Bugün Kocaeli Gazetesi

14 Eylül 2018 - Gündem

Muhabir Serkan ÜldeşYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 321 41 78
Reklam bilgi

Anket 31 Mart Seçimlerinde Kocaeli Büyükşehir'de Oyunuzu Hangi Parti'ye Kullanacaksınız?