Bugün Kocaeli Haberleri

Reklamı Kapat

Nevzat Doğan, Ekonomik Savaş var !

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Celal Ayvazın başkanlığını yaptığı MÜSİAD Kocaeli Şubesini ziyaret etti. MÜSİAD yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette özellikle ekonomik konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Haber albümü için resme tıklayın

EKONOMİK SAVAŞ VAR

Ziyarette konuşan Başkan Doğan sık sık STKları ziyaret ederek ortak neler yapabiliriz diye fikir alış verişlerinde bulunuyoruz. MÜSİAD ziyaretinde de şehrimizdeki yatırımları değerlendirdik belediyemizle ilgili istek arzı ve önerilerini aldık. Özellikle son zamanlarda emperyalist güçler ülkemiz üzerinde büyük bir saldırı içindeler. Döviz üzerinden gerçekleştirilen ekonomik savaş ile  ülkemize diz çöktürmek istiyorlar. Ama ne yapsalar nasıl bir oyun içinde olsalar da her zaman olduğu gibi liderimiz başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu saldırıları bertaraf edeceğiz. Bunun için millet olarak  daha çok kenetlenmeli daha çok yerli üretim ve tüketimde bulunmalıyız.

İŞ ADAMLARININ MORALİ ÖNEMLİ

Bu dönemde MÜSİAD gibi kuruluşlarımız ve onlara bağlı iş adamlarımız ekonomik savaşın en önemli neferleridir.. Onların desteklenmeleri moral ve motivasyonları duygu ve düşüncelerinin alınması çok önemli. Bu kritik süreçte biliyoruz ki diğer ticari meslek kuruluşlarımızın üyeleri de hep birlikte hareket edip ülke olarak yine alnımızın akıyla zorlukları aşacağız. Belki de bu yaşadığımız durum ülkemizin daha aydınlık günlere geçişinin sancılı günleri olarak hatırlarımızda kalacaktır dedi.

14 Eylül 2018 - EkonomiYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 321 41 78
Reklam bilgi

Anket 31 Mart Seçimlerinde Kocaeli Büyükşehir'de Oyunuzu Hangi Parti'ye Kullanacaksınız?