Reklamı Kapat

Genel Müdür Ali Sağlık, İzmitli Muhtarları Ağırladı

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi İSU Genel Müdürü Ali Sağlık Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve beraberindeki mahalle muhtarlarını makamında ağırladı. Yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunan Genel Müdür Ali Sağlık Hizmet sahamızdaki Muhtarlarımızla işbirliğine çok önem veriyoruz. dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

STK'LAR İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK SÜRDÜRÜYOR

Kocaelide kaliteli ve içilebilir su ile sağlıklı altyapının teminatı olan İSU Genel Müdürlüğü şehrin her noktasında yaptığı hizmetleri STKlar ile işbirliği yaparak sürdürüyor. Bu işbirliğinin en önemli yapı taşlarından biri de muhtarlardır. Muhtarlar hizmet verdikleri bölgelerde yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını problemlerini yakından bilen ve yetkin kişilere ulaşma noktasında bir köprü görevi görmektedir. Bu durumdan yararlanmak isteyen Kurum mahallelerde yapılan altyapı çalışmaları hatların temizlikleri ve problemlerin çözümünü muhtarlarla koordineli bir şekilde yürütüyor.

18 MAHELLE MUHTARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışmanın yararını göz önünde bulunduran Genel Müdür Ali Sağlık Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve beraberindeki 18 mahalle muhtarı ile makamında bir araya geldi. İzmitin altyapı sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundukları ifade eden Genel Müdür Ali Sağlık Muhtarlarımız bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımız. Yaptığımız yatırım ve çalışmalarda onlarla istişare etmeye çok önem veriyoruz. Bugünkü ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanımız Vedat Yoldaş ile mahalle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Ayaklarına ve gönüllerine sağlık. İzmitimizin altyapı sorunları hakkında görüş alıverişinde bulunmamıza bundan sonra atacağımız adımlarda yol göstermesi açısından da oldukça faydalı bir ziyaret oldu. Bu görüşmenin faydalarını İnşallah önümüzdeki günlerde göreceğiz. dedi.

Sıcak ilgisinden dolayı Genel Müdür Ali Sağlıka teşekkür eden Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş da Genel Müdür Ali Sağlık Bey ile her zaman iletişim halindeyiz Bize kapısı her zaman açık ve sorunlarımızla yakından ilgileniyor. Bugünkü görüşmemizde de mahallelerimizde altyapı eksiklileri konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Kendileri sorunlarımızla yakından alakadar oldu dedi.

Genel Müdür Ali Sağlık toplantı sonrası Dernek Başkanı Vedat Yoldaş ve mahalle muhtarları ile hatıra fotoğrafı çekti.

11 Ekim 2018 - GündemYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?