Reklamı Kapat

Anadolu Sigorta Girişimcileri Desteklemeye Devam Ediyor

Teknoloji tabanlı yeni fikirlere ve girişimlere verdiği desteği artırarak devam eden Anadolu Sigorta İTÜ ARI Teknokentle yaptığı işbirliği kapsamında İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi tarafından düzenlenen Big Bang Start-up Challengeın da destekçisi oldu.

Büyütmek için resme tıklayın

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Big Bang Start-up Challenge sonuçlandı. Anadolu Sigortanın da destekçileri arasında yer aldığı yarışmada mücadele eden girişimler toplam 21 milyon liralık ödül ve yatırım kazandı.

Üniversite kuluçka merkezleri sıralamasında dünyada 3. ve Avrupada 2. sırada olan Big Bang Start-up Challenge 29 Kasımda UNIQ İstanbulda gerçekleşti. Binlerce girişim arasından sıyrılarak finale kalan 20 girişim arasına kalma başarısını gösteren AKILLI MAGNET ödülünü Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacıdan aldı.

EN ÖNEMLI YATIRIM GÜNDEMLERIMIZDEN BIRI YENI IŞ FIKIRLERI

Dünyada girişimcilere en fazla kaynak sağlayan ilk üç girişimcilik yarışması arasında yer alan Big Bang Start-up Challengeın destekçileri arasında yer aldıklarını söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı Değişen dünyaya uyum sağlamak ve müşteri taleplerine hızlı cevap verebilmek için inovatif girişimlerin öneminin farkındayız. Dolayısıyla özellikle son dönemde en önemli yatırım konularımızdan birisi dijital sigortacılığa yönelik yeni iş fikirleri. İTÜ Çekirdek ile bir süredir devam eden işbirliğimiz de bunun bir parçası. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ortaya çıkan girişimler oldukça mutluluk ve heyecan verici dedi.

06 Aralık 2018 - EkonomiYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?