Reklamı Kapat

Büyük Birlik Partisi İkinci Aday Adayını Açıkladı!

Büyük Birlik Partisi (BBP) bugün yaptığı basın açıklaması ile birilikte Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Eyüp Arıcan,  Derince İlçe Başkanı Yüksel Ayık ve il yönetimi ile birlikte İzmit Belediye Başkan aday adayını açıkladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Yerel seçimin yaklaşması ile birlikte partilerde hareketlilik başladı. Büyük Birlik Partisi İzmit Belediye Başkan aday adayılığu için başvuran ikinci aday adayı Mustafa Özdemir’i basın açıklaması ile halka açıkladı. Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Eyüp Arıcan,  Derince İlçe Başkanı Yüksel Ayık ve il yönetimi hazır bulundu. 

TÜM İLÇELERDE ADAY ADAYLARIMIZ ÇIKACAKTIR

Büyük Birlik İl Başkanı Eyüp Arıcan, “ Bugün İzmit beledeiye başkan aday adaylığı için Mustafa bey başvuracak onun için toplandık. Bütün ilçelerimizde aday adaylarımız olacaktır. 15 Aralık’a kadar aday adaylarımızı açıklamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İZMİT’E HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIM

Mustafa Özdemir, “ Biz bu hizmet  kapısına talip olduk. BBP İl yönetimine İzmit belediye başkanlığı için müracatımı yaptım ve İzmit’e hizmet etmek için yola çıktık. Bu arada rahmetli Muhsin Başkanı rahmetle anarken onun güzel sözüyle kapatmak istiyorum.”İnanmadığım yolda milyonlarla yürüyeceğime inandığım yolda yalnız yürürüm”. Selam ve Dua ile İzmitimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA ÖZDEMİR KİMDİR?

1961 Samasun doğumlu, 1983’ten Kocaeli’nde ikamet eden, emekli ve iki çocuk babasıdır. Siyasete 1978’ten beri öğretmenokulu yılarında başlamış olup son 5 senedir aktif siyasetin içinde yer almakta. Milletvekilliği adaylığı ve ilyönetiminde görev almış hala BBP il teşkilatında yer almaktadır.

06 Aralık 2018 - SiyasetYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?