Reklamı Kapat

İdris Alp, “Gölcük’ü karıştırmak isteyen fitneciler var”

AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı ve eski İlçe Başkanı İdris Alp, Bugün Kocaeli Gazetesi’nde yerel seçim sürecini değerlendirdi.  Alp, yerel seçimlerde Ali Yıldırım Sezer’e tam destek verdiğini ve sonuna kadar davanın neferi olacağını açıkladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Haber; SERKAN ÜLDEŞ

AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı ve Eski İlçe Başkanı İdris Alp, 31 Mart yerel seçim sürecini ve Gölcük’teki seçim havasını değerlendirdi. AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı ve eski İlçe Başkanı İdris Alp,   “Gölcük’ü karıştırmak isteyen fitneciler var. Bu fitnecileri biz biliyoruz ve onlarda kendilerini biliyor. Bu fitneciler Gölcük’te ayrımcılık yapmanın peşindeler, bu ayrışımdan da siyasi bir rant elde etmek için herkes bir köşe tutmaya çalışıyor” dedi.

GÖLCÜK’TE SEÇİM RİSKİMİZ YOK

Ali Yıldırım Sezer’i destekleyip sahada çalışmaları yapacağı merak konu olan İdris Alp, “Biz zaten cumartesi sabahı saha çalışmalarına başladık. Bu konuda her hangi bir endişe yok, Gölcük’te ki bu birlik bu kardeşlik olduğu sürece AK Parti’nin sırt Gölcük’te yere gelmez. Ben cumartesi günü partideydim. Programdan sonra yine partideydim ve pazartesi günü de yine partideydim. Bizler arkadaşlarımızla beraber gayret gösteriyoruz. Bizim dava anlayışımız, bu işin anlayışı böyledir biz aday olduk iyi aday olmadık kötü olmaz. O yüzden biz sahadayız ve Gölcük’te çok güzel bir atmosfer var. Gölcükte seçim riskimiz yok” dedi.

GÖLCÜK’Ü YANLIŞ OKUYORLAR

 “Ben 13 seçim geçirdim ve bu 14’üncü seçimim ben bu partinin her kademesinde görev almış bir kardeşinizim. Bunu bu şekilde söyleyenler Gölcük’ü yanlış okuyorlar. Her seçim bir risktir, her seçim zordur ama Gölcük’te seçim bizimdir kimsenin şüphesi olmasın. Gölcük’te seçim bizimdir. Her seçim öncesi bir reaksiyon oluşur daha sonra o kararsız seçmen kendi partisine dönecektir. Son bir haftada doğal refleks yavaşlar ve seçmen kendi özüne dönecektir. Bizim kendi seçmenimizle bir şüphemiz yoktur ve güvenimiz tamdır” ifadelerini kullandı.

O FİTNECİLERİ BİLİYORUZ

“Gölcük’ü karıştırmak isteyen fitneciler var. Bu fitnecileri biz biliyoruz ve onlarda kendilerini biliyor. Bu fitneciler Gölcük’te ayrımcılık yapmanın peşindeler, bu ayrışımdan da siyasi bir rant elde etmek için herkes bir köşe tutmaya çalışıyor. Gölcük’te yok Gürcü’dür, yok, Trabzonlu ’dur gibi söylemler çok çirkindir. Bunu kim yapıyorsa bunun cezasını bu dünyada ve diğer dünyada verecektir. Sadece Gölcük’te var bu ve o kesimi zan altında bırakmak, ötekileştirmek için yapan fitneciler var. Ben sokaklar neyin döndüğünü biliyorum ve bu fitnecilerin bu operasyonu tutmayacaktır. Biz birlikte Gölcük’üz” dedi

 

 

 

09 Şubat 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?