KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

Kocaeli Haber - Şehrin güvenilir markası KAV Konut İnşaat, Metropol Rezidans projesi muhteşem bir projeye daha imza atacak. Kocaeli’de ilkleri de içinde barındıran ve deprem konusunda her zaman olduğu gibi yine titiz çalışan KAV Konut, “Şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla” kampanyası ile adından söz ettiriyor. Sabit fiyat garantisinin de verildiği KAV Konut Metropol Rezidans hakkındaki tüm detaylar haberimizde…

İlayda  Çabuğ
İlayda Çabuğ Tüm Haberleri
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
+44
Video için play'e tıklayın

Kocaeli Haber - Kocaeli’nin güvenilir markası KAV Konut İnşaat yeni çalışması KAV Konut Metropol Rezidans ile muhteşem bir işe daha imza atacak. İzmit Yeşilova Kandıra yolu üzerinde yapacakları olan proje kapsamında 231 adet rezidans tamamlanmış olacak. Sosyal donatılarının, çocukların ve ailelerin de yaşam alanlarının unutulmadığı proje içinde ayrıca bir AVM’de bulunacak. 3 adet elektrikli araç şarj istasyonundan, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, spa merkezleri, Squash salonu, Türk hamamı, sahuna, fitness salonu ve kapalı otopark gibi ayrıntılar da düşünüldü. Deprem gerçeğini her zaman göz önünde bulunduran KAV Konut, bu projede de aynı hassasiyeti gösterdi. Kocaeli'de ilk defa 4 teras 4 bahçe projesi ile bir ilki gerçekleştiren KAV Konut, buzdolabından çamaşır ve bulaşık makinesine, ankastre üçlü setinden halı ve perdesine kadar bir evde bulunması gereken bütün eşyaları hazır olarak teslim edecek. 1 + 1, 2 + 1 eşyalı ara katlar, 1 + 1, 2 + 1 eşyalı çatı dubleksler ve şehrin yeni ürünü 1 + 1 Loft çatı dubleks dairelerin bulunduğu projede ortalama 3 milyon 15 bin TL’den başlayan fiyatlar, 1+1 arakat daireler de 3 buçuk milyona kadar çıkabiliyor. Projeden yararlanmak için krediye ihtiyaç olmadığını söyleyen Genel Müdür Yardımcısı ve Satış ve Pazarlama Müdürü Çağatay Yurtseven, “Taksitlerle ve en önemlisi sabit fiyat garantisi veriyoruz” dedi. İkinci el kiralama ve satış garantisi de verdiklerini de söyleyen Yurtseven, “Siz yatırımınızı yapın ve saadetinizi yaşayın. Gerisi bizim işimiz” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“YARIM ASIRLIK BİR ÇINARI, 50 YILLIK BİR TECRÜBEYİ TEMSİL EDİYORUZ”

KAV Konut İnşaat hakkında bilgilendirmede bulunan Genel Müdür Yardımcısı ve Satış ve Pazarlama Müdürü Çağatay Yurtseven, “KAV Konut İnşaat A.Ş. İnşaat Yüksek Mühendisi Burhan Kavşut Bey ve İzmit’in sevilen iş adamı Volkan Kavşut beyin birlikte kurduğu bir aile şirketi. Arkamızda yarım asırlık bir çınarı, 50 yıllık bir tecrübeyi temsil ediyoruz, bir hafızayı temsil ediyoruz. Bu bizim için çok önemli çünkü deprem gerçeğini yaşamış, krizleri yaşamış, felaketleri yaşamış, maddi manevi ekonomik birçok çalkantıyı Türkiye’nin son 50 yılında yaşamış olan bir hafıza, bugün hala güçlü bir şekilde inşaat yapmaya devam ediyor ve biz bunu çok önemsiyoruz” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“DEPREMDEN SIFIR HASARLA ÇIKMIŞ BİR HAFIZAYI TEMSİL EDİYORUZ”

“Depremden sıfır hasarla çıkmış bir hafızayı temsil ediyoruz” diyerek sözlerine devam eden Yurtseven, “Bunun bilincinde olmak, bunun farkında olmak, o günün şartlarında yaptığımız eserlerin dahi depremde zarar görmemesi, bugün daha da üzerine katarak azimle ve şevkle bizim inşaat yapmamıza sebep oluyor. 2015 yılından beri KAV Konut A.Ş. Satış Pazarlama Müdürüyüm. Kendim de aynı zamanda satış, pazarlama eğitmenliği yapıyordum. Ankara'da uzun yıllar çalıştıktan sonra 2015 yılında Volkan Kavşut Bey ile KAV Konut’ta satış müdürü olarak göreve başladım. Şu anda da Genel Müdür Yardımcısı olarak 10 yıldır sektörde KAV Konut ailesi olarak faaliyet gösteriyoruz. Şu ana kadar kendi müdürlüğüm döneminde 1 milyon metrekare inşaatı, iskanlı bir şekilde teslim ettik. Bu toplamda bin 200 daireye tekabül ediyor” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“AMACIMIZ BU ŞEHRE SAĞLIKLI, SAĞLAM VE DEPREME DAYANIKLI KONUTLARI KAZANDIRMAK”

Depreme dayanıklı binalar kazandırdıklarına dikkat çeken Yurtseven, “Bin 200 daireye yakın konut alanı, iş yeri alanı, ofis alanı hayata geçirdik. Bunların tamamını iskanlı olarak 30’un üstünde projeyle tamamlama şerefine nail olduk. Amacımız bu şehre sağlıklı, sağlam ve depreme dayanıklı konutları kazandırmak ama aynı zamanda aile kavramını bir arada tutarak bir ailenin bir konuttan bugün tanıyacağımız Metropol Rezidanstan bir rezidans ünitesinden bütün beklentilerini, bütün taleplerini ona vermek istiyoruz. Yaptığımız sitelerin en büyük özelliği ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayacağı nitelikte ama en önemlisi sağlam ve sağlıklı yapı olarak hayata geçirmek” dedi.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

231 ADET REZİDANS, 20 ADET AVM ÖZELLİKLİ MAĞAZAYLA TOPLAM 251 BAĞIMSIZ BÖLÜM

Sözlerinin devamında KAV Metropol Rezidans projesi hakkında bilgiler veren Yurtseven, “KAV Metropol Rezidans öncelikli olarak 6 bin 500 metrekare açık arazi üzerine kurulu 3 bin 450 metre temel alanına sahiptir. Projemizin toplam yoğunluğu 21 bin metrekarelik bir inşaat alanına erişiyor. Bunu 231 adet rezidans, 20 adet AVM özellikli mağazayla toplam 251 bağımsız bölüm olarak taçlandırdık. Bu 251 bağımsız meskeni birlikte sunarken 7/24 kamera güvenlik sistemi, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk parkı, çocuk oyun odası ve spa merkezi, spa merkezinde Kocaali’de ilk defa Squash salonu yani duvar tenisi, ayrıca klasik geleneksel dediğimiz Türk hamamı, sahuna ve fitness salonunda bir bütün halinde tutuyoruz” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“ÇOCUK ALANINI VE YETİŞKİN ALANINI AYRI AYRI SUNUYORUZ”

Projenin özellikleri hakkında konuşmasına devam eden Yurtseven, “Ayrıca 2 tane dışarıdan kapalı olan galerimizde çocuk alanını ve yetişkin alanını ayrı ayrı sunuyoruz. Bunun özelliği de havuz cepheleri insanlarda genelde gürültülü cephe olarak bilinir. Ama hayır Metropol Rezidansta gürültüsüz cepheler havuzdur. Çünkü çalışan sektöre hitap ediyoruz ve akşam geldiklerinde havuz kapalı sadece ışıklandırması var. Çocuk havuzu ise ayrı bir etkinlik alanı o yüzden kimse rahatsız olmuyor” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“HERKESİN İLK ULAŞIM NOKTASINDAKİ AVM’Yİ TEK OLARAK BURADA SUNUYORUZ”

“Projemizde ayrıyeten kapalı otopark ve alışveriş merkezi var” şeklinde sözlerini sürdüren Yurtseven, “Projenin en büyük özelliği Kandıra yolundan ana giriş çıkış özelliği bulunması. Bu sayede hem 20 binlik bir nüfusu etkiliyoruz hem de Kandıra Cezaevi’nden tutun yeni yapılan Kandıra Organize Sanayi bölgesi, Kuzey Anadolu otobandan çıkıp Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen herkes yani kısaca Kuzey’den Güney’e gelen herkesin ilk ulaşım noktasındaki AVM’yi tek olarak burada sunuyoruz. Başka da bir lokasyon zaten yok. Aynı anda eczane, medikal, mağazalar, gıda, yeme içme, alışveriş seçenekleri, kozmetik sektöründen gerekliliklerin tamamını bir bütün olarak burada seçkin mağazalarla sunacağız” dedi.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“BÜTÜN EŞYALAR KONUTLARIMIZIN İÇİNDE HAZIR OLARAK TESLİM EDİLİYOR”

Dairelerin içinde bulunan özelliklerden de bahseden Yurtseven, “Dairelerimizden örnek verecek olursam eğer burada 1 + 1 ve 2 + 1 ful eşyalı dairelerimiz var. Ful eşyalıyı biraz açacak olursak eğer buzdolabından çamaşır makinesine bulaşık makinesinden ankastre üçlü setine halısından perdesine bir evde bulunması gereken bütün eşyalar konutlarımızın içinde hazır olarak teslim ediliyor. Bu çok güzel bir şey. Neler var? 1 + 1, 2 + 1 eşyalı ara katlar, 1 + 1, 2 + 1 eşyalı çatı dubleksler ve şehrin yeni ürünü 1 + 1 Loft çatı dubleks dairelerimiz var. Hepsi enfes ürünler gerçekten ben burada yaşamalıyım dediğimiz ürünler” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“KOCAELİ'DE İLK DEFA 4 TERAS 4 BAHÇE PROJESİYLE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

“Kocaeli’de ilk defa Squash salonu yani duvar tenisimiz var demiştik, bir ilkimiz daha var” diyen Yurtseven, “Kocaeli'de ilk defa 4 teras 4 bahçe projesiyle bir ilki gerçekleştirdik. Çatıda 480 metrekarelik teras alanımızda 4 tane ayrı bahçemiz var, her biri 120 metrekare bunlardan bir tanesi açık spor bahçesi. Fitness da spor yapmak istemiyorsunuz. Çatıya altıncı kata çıkıyorsunuz, altıncı kattan spor bahçesinde açık havada spor yapabiliyorsunuz. Size özel bir alan dışarıdan hiç kimse gelemiyor. İkincisinde ise mangal ve barbekü terasımız var. Çatıda altıncı katta rezervasyonumuzu yaptırıyorsunuz, ücretsiz gidiyorsunuz, sevdiklerinizle, eşinizle, dostunuzla orada mangal partisi verebiliyorsunuz. Bununla da yetinmedik, açık teras kafeterya yaptık. Altıncı katta teras kafeteryamız var. Bu kafeterya marifetiyle akşam işten geldiniz yorgunsunuz, yemek yapmak istemiyorsunuz. Terasta kafede yemek yiyebiliyorsunuz” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“3 ADET ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONUMUZ VAR”

Konuşmasının devamında Yurtseven, “Son olarak en güzeli, çok iddialı olduğumuz bir bahçe daha var. Bu da aroma terapi bahçesi. Altıncı katta Yasemin lavanta, kekik, gül gibi endemik şifalı terapi etkisi gösteren kokulu bitkilerden oluşan 120 metrekare bir bahçe yaptık. Bu bahçenin içinde Bülbül yuvaları, oturma alanları var, oturuyorsunuz, kitabınızı gazeteniz okuyorsunuz, müziğinizi dinliyorsunuz ve günün bütün stresini atmış oluyorsunuz. Bunların hepsini KAV Metropol Rezidans’ta hayata geçirdik. Ayrıca 3 adet elektrikli araç şarj istasyonumuz da projenin içinde projelendirildi. Bunu da çok önemsiyoruz” dedi.  

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

DEPREME DİKKAT ÇEKTİ

Açıklamalarının devamında deprem gerçeğine dikkat çeken Yurtseven, “Bu kadar güzellikleri yapıyoruz. Bu 100 milyonlarca lira tutarında bir yatırım. Şimdi bu yatırımı depremde kaybetme riskiniz var. Birçok müteahhit arkadaşımız bu bölgede inşaat yapıyor. Yapılan inşaatların süsüne, görseline bakmak evet tabi ki önemli ama bir de sağlamlığına bakmamız lazım. Maalesef Türk insanımız, İzmit halkımız bu konuda Türkiye’nin en duyarlı şehri olması gerekirken bu duyarlılığı göstermiyor. Hâlâ konutlarda depremi değil kapının kulpunu konuşuyoruz. Hala mobilyanın rengini konuşuyoruz. Tamam bunları konuşalım ama biz depremi de konuşalım çünkü onu elinizden kaybetme riskimiz var” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“TEMELİN ALTINA 510 ADET KAZIK DÖŞEDİK”

Projenin temeline 510 adet kazık döşediklerini söyleyen Yurtseven, “Peki bu risk ortadan kalksın diye KAV Konut yarım asırlık tecrübe ve hafıza neler yaptı? Temeli açtığımız zaman ki burada 3 bin 500 metrekarelik bir temel alanımız var. Temeli açtığımızda binamızın altına gelecek şekilde toplam 510 adet her biri yerin 15 metre derinliğine inen 7 bin 600 metre uzunluğunda 7 buçuk kilometre kazık döşedik temelin altına. Bunu bu bölgede yapan tek firmayız. Bu yönetmeliğin gereği değildir ama biz vicdanımızın gereği olarak bunu icra ediyoruz. Ve bu kazık sistemi çok önemli. Jet Grout uygulaması kazık sistemi yani. Ve temelin altında yer alan bu 510 adet kazık adeta Metropol Rezidans binasının bina kadar bir kütlenin de toprak altında olması anlamına geliyor. Yani 15 Metrelik yapay bir kayalığın üzerine biz inşaat yapıyoruz. Bu çok çok önemli ve bu çok pahalı bir maliyet. Bu bölgede inşallah diğer arkadaşlarımızda bunu yapar. Bu maliyeti karşılayarak insanlara sağlıklı bir yapıyı vaat ediyoruz” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“KAV KONUT AİLESİ DEPREM İÇİN ELİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPTI”

“Sadece bununla da kalınmadı” diyerek sözlerini sürdüren Yurtseven, “Tablelerde 26’lık demir dediğimiz en kalın artık köprü inşaatlarında kullanılan 26’lık kalın nervürlü demirlerle döşemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bununla da yetinmiyoruz binamız 6 katlı yüksek olmamasına rağmen C35 Beton kullanıyoruz ki bugün gerçekten çok üst düzey bir limit. Özellikle biz Maraş depreminde devletimizin belirlediği deprem ivmeleri çok da tutmadı. Daha yüksek şiddetle gerçekleşti. Dolayısıyla sadece devletin belirlediği değerlerle yetinmemek lazım. Bu değerlerin üstüne çıkmak kişiyi depremden koruyacaktır. Dolayısıyla mala zarar gelmemesi, cana zarar gelmemesi, bu iyileştirilmiş oranlarla çok daha mümkün ve çok daha güzel olacaktır. Her şey rabbimden ama kul ve KAV Konut ailesi burada deprem için elinden gelen her şeyi yaptı” dedi.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“BİR AİLENİN BÜTÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK BİR SİTEYİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Bütün ihtiyaçların karşılanabileceği bir alan oluşturacaklarını belirten Yurtseven, “Sosyal alan olarak şöyle zaten şimdi evli bir kadın düşünelim, çocukları da var burada zaten alışveriş merkezinin üstünde oturuyor. Yani istediği her şey var. Tabii mağazalarla da şu anda anlaşma görüşmelerimiz devam ediyor. Zengin donatılı bir AVM’de olması gereken markalar olacak. Bunlar buraya gelecek. Çünkü bu bölgede hiç yok ve büyük bir ihtiyaç. Türkiye'nin en büyük üçüncü şehir hastanesine bir dakika mesafedeyiz. Kuzey Anadolu otoyolundan otoban gişelerinden çıkıp şehir hastanesine gidecek olan bir vatandaşın gıda, yeme içme, eczane, medikal ihtiyaçlarını karşılayabileceği tek merkez burası. Buradaki canlılık kaçınılmaz. İlaveten yeni Kandıra organize sanayi bölgesinden buraya kadar olan bantta bir bakkal dükkânı bile yok. 2 tane petrol istasyonu var. Hepsi o kadar. Bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tek nokta o anlamda bir evli bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir site burada hayata geçiriyoruz. Çocuklu bir ailenin de istediği her şey var. Burada bir ailenin çocuğu için parti odası bile. Yönetimin baby kulübe çevirebileceğin özel ofis alanlarımız var” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“BU BÖLGEYE YATIRIM YAPAN MUTLAKA KAZANIR”

“Yatırım noktasında bu bölge File marketten başlayıp otoban gişelerine kadar olan bölge rezidans gelişim bölgesi ilan edildi” diyen Yurtseven, “Bu bölgeyi normal konut imarına kapattılar. Tamamen ticari yani ofis olarak yapılıyor, ofiste de rezidans veya ofis olarak sunabiliyorsunuz. Bunun faydası şu, bu bölgede hep lüks, yeni, modern büyük yapılar oluşuyor. Böylece bölge bir cazibe merkezi haline dönüşüyor ve İzmit zaten bu bölgeye doğru kayıyor. Bu bölge ticari açıdan çok çok değerli. Bütün kamu yatırımları bu bölgede 2 tane otoban gişesi bu bölgede, yeni yapılan okullar, yurtlar bu bölgede bütün rezidanslar bu bölgede. Şehir hastanesi bu bölgede, organize Sanayi Bölgesi, tarım hayvancılık organizesi bu bölgede. Dolayısıyla bu bölge çok gelişen bölge. Bu bölgeye yatırımda hata yapma şansınız yok. Bu bölgeye yatırım yapan müşteri mutlaka kazanır” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“KONUTUN İKİNCİ EL KİRALAMA VE SATIŞINI GARANTİ EDİYORUZ”

“Yatırımcılarımızın bir gayrimenkul yatırımı yapmalarından kaynaklı bütün gereklilikleri hayatlarından çıkartıyoruz” diyen Yurtseven, “Bu ne demek? Örnek veriyorum, siz burada bir yatırım yaptınız, 1 + 1 rezidans daire aldınız. Niçin aldınız? Kiraya vermek için en genel sebep kiralama yapacaksınız. Normalde siz ne yapıyorsunuz? Ya kendiniz kiraya vereceksiniz. Sonra kiracıyla sıkıntı yaşayacaksınız. Veya bir emlakçı bulacaksınız emlakçı kimi bulursa durum öyle şekillenecek. Burada öyle değil. KAV Konut olarak iskân alımından itibaren 5 yıl süreyle sonraki süreçlerde de yine biz devam ettiriyoruz. Konutun ikinci el kiralama ve satışını garanti ediyoruz. Kiracıyı biz KAV Konut olarak biz buluyoruz. Nasıl sizi biz bulup ev sahibi yaptıysak kiracınızı da biz bulup yerleştiriyoruz. Kiracıdan gereken kıymetli evraklarının tamamını biz yapıyoruz. Doğru kiracıyı kendi mülakat nizamımızla biz tespit ederek biz yerleştiriyoruz ve bizden yatırım yapan kişi kiracısını tanımıyor” dedi.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“SİZ YATIRIMINIZI YAPIN VE SAADETİNİZİ YAŞAYIN”

Her detay ile KAV Konut olarak ilgilendiklerini belirten Yurtseven, “Evin içinde buzdolabının kapağı mı kırıldı? Bununla bile ev sahibimiz ilgilenmiyor. Bütün güvenlik süreçleri ve bununla ilgili nizamlar KAV Konut tarafından sağlanıyor. Kiracı evi boşalttığında ise yine KAV konut teslim alıyor. İçinde ki eşyaya zarar geldiği noktalarıyla alakalı maddi manevi süreçleri KAV Konut yönetiyor ve yeni kiracıya tekrar kiralamayı yine biz yapıyoruz. Ve yatırımcıya bu işlemler tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bu sözleşmeye bir imza atıyorsunuz tapunuzu alırken bir imza atıyorsunuz bir daha hiçbir şeyle uğraşmıyorsunuz. O kadar da abartıyorum ki elektrik, su ve doğalgaz aboneliklerini bile siz kendiniz yapmıyorsunuz. Bununla bile KAV Konut’un burada yönetimi ilgileniyor. Biz neden hayata prestij kat diyoruz işte bu yüzden. Siz yatırımınızı yapın ve saadetinizi yaşayın. Gerisi bizim işimiz” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“MÜKEMMEL BİR KAMPANYAMIZ VAR: ŞİMDİ AL 6 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA”

“Mükemmel bir kampanyamız var” diyen Yurtseven, “Kampanyamızın özü, “Şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla” kampanyamız var. Özellikle serbest sektör çalışanlarına, önünü görmekte zorlananlara, taksit ödemelerinde önümüzdeki seçim ve seçim sonrası süreçte zorlanabileceğini düşünen yatırımcı adaylarımız için sağlanmış mükemmel bir kampanya. Çünkü peşinatınızı veriyorsunuz. Ortalama 3 milyon 15 bin TL’den başlıyor fiyatlarımız. 1+1 arakat daireler olarak3 buçuk milyona çıkabiliyor. Burada cephe, kat farklılıkları olabiliyor. Ortalama bir kişi 3 milyonluk bir yatırım yaptığında bunun belli bir miktarını peşin ödüyor taksitleri 6 ay sonra başlıyor” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

KOCAELİ’DE SADECE KAV KANUT’TA: SABİT FİYAT GARANTİSİ, VADE FARKI YOK

Kampanya hakkında sözlerine devam eden Yurtseven, “Yani önümüzdeki şubat ayı seçim öncesini aşmış oluyor. Seçim ayını aşmış oluyor. Seçim sonra 3 ay da ödeme yapmıyor önünü görmüş oluyor. Neresinden bakarsanız bakın bu çok güzel bir kampanya. Çünkü bugün satın aldığı ürün 6 ay yani taksit ödemeye başladığı aylarda fiyatları ciddi anlamda yükselmiş olacak. İşte bugünden 6 ay sonrasına kadar ödeme yapmıyor peşinat dışında hem de o arada gelen bütün zamlar yatırımcının kâr hanesine yazılıyor. Şüphesiz ki kişinin burada büyük bir kârı var. Çünkü işine, hayatına, yatırımlarına devam ediyor. Ve 6 ay sonra ev kirası öder gibi ortalama 35- 40 bin bandında ulaşılabilir rakamlarda ki taksitlerle ve en önemlisi sabit fiyat garantisi veriyoruz. Kaç paraya imza attıysa o beden baki. Memur zammına göre, enflasyona göre, TEFE- TÜFE’ye göre kişinin aldığı fiyat hiç artmıyor. Vade farkı yok. Vade farksız olarak ilaveten proje teslimine kadar da taksit yapıyoruz. Proje tesliminde de kalan son borcunu ödeyerek tapusunu alabiliyor. Şu anda bu anlattığım imkân Kocaeli’de sadece KAV Konut tarafından sunuluyor” dedi.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“BU SİSTEMDE KREDİYE İHTİYAÇ YOK”

Devamında Yurtseven, “Bu sistemde krediye ihtiyaç yok. Bugün 1 milyon kredi çektiğinizde ortalama ödediğiniz taksit miktarı 48 bin – 55 bin arasında değişiyor. Ben diyorum ki bütün ürünü size 0 faizle zaten satışını yapıyorum ve 50 bin TL’den daha uygun taksit imkânı sunuyorum. Hiç banka kredisine bulaşmasına gerek yok müşterimizin. Bankaya göndermiyoruz müşterimizi. Kendi bünyemizde bize ödüyor. Birçok inşaat şirketi banka ile anlaşma yapıyor daha toprağa temeli atılmadan peşinatını alıyor geriye kalan bütün borç için müşteriye kredi çektiriyor. Müşteri satış bedelinin belki iki katını faiz olarak ödüyor. Bu sıkıntılı bir durum. Sürdürülebilir açısından belki firma açısından iyi olabilir ama müşteri borcunun iki katı faize bulaşmış oluyor. Çok daha zor bir meblağ ödemiş oluyor. Biz onu da yapmıyoruz. Sabit fiyat garantisi diyoruz. Peşinatını alıyoruz geri kalan parayı faizsiz bize taksit taksit aynı bankadan kredi çekmiş gibi bize ödüyor. Ama 0 faizle ana parayı ödüyor. Ana paraya da ödemesi devam ederken hiçbir şekilde enflasyon farkı uygulatmıyoruz. Bunlar KAV Konut’un başarısını perçinleyen şeyler” diye konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“4 AYDA TOPLAM SATIŞIN 3’TE 1’İNİ TAMAMLADIK”

“Ekim ayının 2023 yılında satışlarımız başladı” diyerek konuşmasına devam eden Yurtseven, “Ekim ayından şu ana yaklaşık olarak 4 aylık bir periyotta toplamda, toplam satışın 3’te 1’ini tamamladık diyebiliriz. Gösterdikleri yoğun ilgi ve teveccüh bizi de gururlandırıyor. İyi bir iş yapmanın mesleki tatmin dediğimiz şey bu. Birçok inşaatçı arkadaşımız var. Kapılarından içeriye birçoğunun şu an insan girmiyor. Aktif olarak ofislerimizde ayrı ayrı müşteri görüşmeleri yapıyoruz. Yoğun bir ilgi alaka var” şeklinde konuştu.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

“SEKTÖRÜN SESİ OLMAYA DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Son olarak Yurtseven, “Burada KAV Konut’un kampanyası da çok önemli. İmkanların olması çok önemli. Burada fiyattan daha önemlisi ulaşılabiliyor olması. Evet bir fiyat var ama bu fiyatı ödeyebiliyor olmakta çok önemli. Yakın bir firma aynı parayı sizden nakit istiyor mesela. Ama ben firma gücümü, finans gücümü kullanarak bunu geniş bir yelpazede sunuyorum. Böylece ulaşabilir hale geliyor. Bunun etkisi var bir de işi bilen insanlar ile çalışıyoruz, sosyal medya ailemizin katkıları var. Birçok acentemiz doğrudan bütün yatırımcılarına bizi öneriyor. El birliği ile şehrin sesi olmaya bu noktada sektörün sesi olmaya devam etmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”
KAV Konut’tan Kaçırılmayacak Kampanya: “Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla!”

Ekli Dosyalar

25 Oca 2024 - 14:16 - Kocaeli Gazetesi

Mahreç  İlayda Çabuğ


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Bugün Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Bugün Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.