Reklamı Kapat

Yenişehir'de Sibel Gönül Sevgisi Yağmur Dinlemedi

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe aldığı Yenişehir Seçim Ofisinin önünü dolduran ve sağanak yağmura rağmen gelen vatandaşı yalnız bırakmadı

Büyütmek için resme tıklayın

YENIŞEHIRDE GÖNÜL SEVGISI YAĞMUR DINLEMEDI

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül geçtiğimiz gün yapılacak olan Yenişehir Seçim Ofisinin açılışını olumsuz hava koşulları nedeni ile bir başka tarihe ertelemişti. Sağanak yağmur yağışına aldırış etmeden seçim ofisini tıklım tıklım dolduran Yenişehir Mahallesi halkını ne başkan adayı Gönül ne de AK Parti kadroları yalnız bırakmadı. Seçim ofisini büyük bir heyecan ve coşku ile dolduran vatandaşları ziyaret eden başkan adayı Gönüle AK Parti Milletvekili İlyas Şeker İl Başkanı Abdullah Eryarsoy Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan İzmit İlçe Başkanı Ali Güney İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ile meclis üyesi adayları eşlik etti. Program kapsamında konuşmasını gerçekleştiren Başkan Adayı Gönül Yerel seçimlere ilk defa Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Bu ittifakı yüreğinde millet ve vatan sevdalısı olanların kurduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısı ile ben bu yarıştan endişe duymuyorum dedi.

İZMİT'İN YENİ MİMARI SİBEL GÖNÜL OLACAKTIR

AK Parti belediyeciğilinden önce maaşları veremeyen bir belediye vardı diyerek sözlerine başlayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Partimizin belediyeciliği ile birçok hizmeti bu şehir almaya başladı. Bizlerde artık 10 yıl yeter dedik şimdi İzmitimize daha güzel hizmetler yapacak olan bir kadın eli değecek ama o kişi de Sibel Gönül olacaktır. Büyükşehir ve İzmit uyumu sayesinde bu hizmetler geldi. Şimdi aynı uyum Tahir Hocamız ve Sibel Hanım ile yeni bir başarı destanı olarak devam edecektir. Allahın izni ile bu hizmet kervanı devam edecek ve gönül belediyeciliği ile bayrağımız daha da yukarıya çıkacaktır. Bundan sonra benim gözüm arkada kalmayacaktır. Çünkü Yenişehirin ve İzmitin yeni mimarı Sibel Gönül Hanımefendi olacaktır şeklinde konuştu.

ZAFER BİZİM OLACAKTIR

Doğanın ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy Bizler ben sen kavgası yoktur. Bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Nevzat Başkanımızın 10 yıl önce devir ettiği bayrağı inşallah Sibel Gönül alacaktır. 31 Martta inşallah zafer yine Cumhur İttifakının ve AK Partinin olacaktır diye konuştu.

BİRİNCİLİK İLE ÇIKARACAKSINIZ

Bu yağmurun altında bizleri dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.  Reis boşuna beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısını söylemiyor diyerek sözlerine başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Allahın izni ile 31 Mart akşamından sonra İzmit Belediyesinin bayrağını Sibel Ablamız devralacak. Yağmurun altında duran yol arkadaşlarımız 31 Mart akşamında bizlerle beraber olacaktır. Ben buradan bunu görüyorum. Bir kez daha AK Partimizi ve Cumhur İttifakımızı birincilik ile çıkaracaksınız dedi.

YENİŞEHİR KOCAMAN BİR MAHALLE OLDU

Yağmura rağmen seçim ofisine gelerek desteklerini esirgemeyen Yenişehir Mahallesi halkına teşekkürlerini sunan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Şimdiye kadar Kocaeli ve İzmit için alın teri döken bütün isimlere huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizler çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayana kadar inanarak çalışmaya devam ediyoruz. Yenişehir Mahallesi bizim gözbebeğimiz iftiharımızdır. Yenişehir çok büyüdü ve kocaman bir mahalle oldu. Ben de sizleri mahallenin sakini değil sahibi yapacağım. Yenişehiri sizlerle birlikte yöneteceğiz şeklinde konuştu.

HİZMETLERİMİZİ ARTIRARAK DEVAM ETTİRECEĞİZ

Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül Yerel seçimlere ilk defa Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Bu ittifakı yüreğinde millet ve vatan sevdalısı olanların kurduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısı ile ben bu yarıştan endişe duymuyorum. Bizler hem çalışıyor hem de inanıyoruz. Yenişehir Mahallesinde gençlerimiz için spor merkezlerini kadınlarımız için kurs merkezlerini artırarak devam ettirirken amatör spor kulüplerimizin de yanında olacağız. Şimdiye kadar birçok hizmet yapıldı. Bizler de artık o hizmetleri artırarak devam ettirmek istiyoruz. Buradan hepinize Sibel Gönül sözü veriyorum. Allahın izni ile son nefesimize kadar Yenişehir ve İzmit için çok fazla çalışacağız ifadelerini kullandı.

BU BİRLİKTELİK GÜZEL HİZMETLE YAPACAKTIR

Son olarak konuşmasını gerçekleştiren AK Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker Sibel Ablamız mimar olduğu için oldukça şanslısınız. Uzun bir süredir bir mimar başkanımız olmamıştı. İnanın ki mimarlık projelerini nasıl nokta nokta şekillendirdiyse İzmitte eksik kalan ne kadar yer varsa nokta nokta tamamlayacaktır. Tahir Hocamız da bu işin ustasıdır. Nerede eksik varsa bilen bir kardeşimizdir. Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi birlikteliği güzel işler yapacaktır. Geçmişinizde hizmet yapma vizyonuna sahip değilseniz hizmet etme şansınız yoktur. AK Parti iktidarından önce bu sıkıntılar yaşanmıştı. Çok şükür ki partimiz ile bu eksiklikler ciddi anlama giderildi dedi.

13 Mart 2019 - Siyaset

Muhabir Ömer Faruk GülerYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?