Reklamı Kapat

Cevdet Yılmaz, Hamza Şayir'e Destek İstedi!

Dilovası'na gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Bingöllü Kanaat önderleri ile bir araya gelerek Cumhur İttifakı adayı Hamza Şayire destek istedi. Yapılan programa Bingöllüler büyük ilgi gösterdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Seçim çalışmaları kapsamında Dilovasına gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Dilovasında ki Bingöllü kanaat önderleri bir araya geldi. Dilovası Kültür Merkezinde düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmazın yanı sıra  AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Derbidek Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman Sami Çakır AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar İlçe Başkanı Osman Akbulut MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz Kocaeli Bingöllüler Dernek Başkanı Ali Değirmenci Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca STK Başkanları ve Bingöllü kanaat önderleri ile vatandaşlar katıldı.

ŞAYRİE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

attachment-37884-1-407779961a179d782ba2eb5d13c2fb09-1552554343.jpg?

Kültür Merkezinde yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut Ülkemiz ve ilçemiz için çok önemli bir seçim olan 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala her geçen gün partimize ve adayımız Hamza Şayire destek daha da büyüyor. Bu akşam da Bingöllü hemşerilerimizle yaptığımız bu programda katılımın bu kadar yüksek olması bizleri çok mutlu etti. Katılım gösteren tüm Bingöllü hemşerilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor ve 31 Martta ilçemize en iyi hizmeti getirecek olan Hamza Şayir kardeşinize sahip çıkacağınıza inanıyorum dedi.

SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ

Akbulutun ardandan konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise 2014 yılında sizlerin desteği ile gelmiş olduğum Dilovası Belediye Başkanlığı görevimin sonuna geldik. Partimiz bizi değil de Hamza kardeşimizi aday gösterdi. Bize düşen artık Hamza kardeşimize sonuna kadar sahip çıkmaktır. Bizim koltuk sevdamız yok. Biz eğer bu dava inanıyorsak değil bir Ali bin Ali feda olsun. 31 Mart akşamına kadar Hamza kardeşimizin kazanabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız ve bayrağı kendisine devredeceğiz. Sonuna kadar onun arkasındayız.dedi.

attachment-37884-3-407779961a179d782ba2eb5d13c2fb09-1552554344.jpg?

HİZMET ÇITASINI DAHA YUKARI TAŞIYACAĞIM

Cumhur İttifakı Adayı Hamza Şayir 30 yıldır bu kentte bu güzel insanlarla hiç bir ayrımız gayrımız olmadan hep birlikte yaşadık. Bingöllü insanımız ile kardeş olduk. Yüreklerinde yer edindik. Bingöllü kardeşlerimizin de desteği ile Dilovasında ki hizmet çıtasını daha yukarılara taşıyacağımın bir kez daha sözünü veriyorum. Halkımıza seçim beyannamemizde ki tüm taahhütleri yerine getireceğimin sözünü de tekrar veriyorum. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Cevdet Beyden Kömürcüler OSBnin kaldırılması için bir kez daha destek istiyorum dedi.

DİLOVASINDA KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy Dilovasında ki sıcaklığı görünce kendi evime gelmiş gibi hissediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Yine güzel bir tablo ve güzel bir katılım. İnşallah 31 Marta bu tablonun meyvesini alacağız dedi.

attachment-37884-9-407779961a179d782ba2eb5d13c2fb09-1552554347.jpg?

DİLOVASI BİZİM SEVDAMIZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Dilovası bizim sevdamız. Dilovası ülkesine sevdalı güzel insanların yaşadığı bir ilçe. Dilovası Türkiyenin sanayi kentidir. 2009da AK Parti ile çok sayıda proje hayata geçerek önemli hizmetler aldı. İnşallah Dilovası halkı 31 Martta bu yapılan hizmetlerin karşılığını ve Hamza kardeşimize olan desteğini gösterecektir. Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına olan desteğini gösterecektir. Dilovasında AK Parti belediyeciliğinin devam etmesi gerekir. Ben Dilovasında yaşayan Bingöllü kardeşlerime güveniyorum dedi.

BİNGÖLLÜ KARDEŞLERİMİZE GÜVENİYORUM

Yamanın ardından hemşerilerine seslenen AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Derdibek Sizlere sayın bakanımızla Bingölden selam getirdik.  AK Parti ile Bingölümüze 500 milyonluk hizmet yapıldı. Bugün yapılan yatırımların hepsi AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sayesinde yapıldı. Bingöllü kardeşlerimiz kadirşinaslıklarını göstermiş. Salona bakınca Hamza Başkan Bingöllü hemşehrilerimin kalbine girmiş bunu görebiliyorum. Dilovasındaki Bingöllüler kararını vermiş. Allah hepinizden razı olsun. Biz Dilovasında yaşayan Bingöllülere ve bütün Dilovalı hemşerilerimize güveniyoruz. Dilovasının Recep Tayyip Erdoğanın arkasında duracağından şüphemiz yok. AK Parti belediyeciliği Dilovasında devam edecek dedi.

attachment-37884-6-407779961a179d782ba2eb5d13c2fb09-1552554346.jpg?

KÖMÜRCÜLER OSBNİN KALDIRILMASI İÇİN DESTEK VERECEĞİM

Programda son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise seçimlerin önemine değinerek şunları dile getirdi Bugün memleketimize yapılan yatırımlar Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sayesinde oldu. Artık tersine göç olacak geçmişte Bingölden Kocaeline İstanbula gelen vatandaşlarımız Bingöle geri dönecek ve orada iş imkanları bulacak. Geçmişte olmayan şeyler bugün gerçek oldu. Ne haldeyken nerelere geldik. Dilovasında da bugün Kömürcüler OSB konusu var bir Bingöllü kardeşiniz olarak elimden ne gelirse her türlü desteği vereceğime söz veriyorum dedi.

ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET

Devamında konuşan Yılmaz Yaparsa yine AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan yapar. Türkiyenin sıkıntılarını AK Partinin çözeceğini vatandaşlarımızın bildiği kadar ülkemizi sevmeyenler de biliyor ve bu yüzden istikrarımızı bozmaya çalışıyorlar. 31 Mart seçimleri bu açıdan önemli seçimdir. 2023e giderken son virajdır. Bunu da geçersek düze çıkacağımızı bildikleri için bunu engellemeye çalışıyorlar. AK Partinin ve Cumhur İttifakının oyu azalırsa istikrarımızı bozmaya çalışacaklar. 2023e giden yolda hedeflerimize daha güçlü ilerlemek için birliğimizi daha sıkı tutalım. 31 Martta önce millet önce memleket diyelim ifadelerine yer verdi.

GÜN HAMZA KARDEŞİMİZE DESTEK GÜNÜDÜR

Konuşmasında son olarak Gün sorunları tartışmanın günü değil birlik beraberlik günüdür diyen Yılmaz Bugün Hamza kardeşimize destek vermemizin günüdür. Siz Hamza kardeşimize destek verirseniz güçlü bir siyasi desteği arkasına koyarsanız o da her türlü ortamda Dilovasının sorunlarını dile getirir. Vatandaşlarımız ayakları yere basmayan hiçbir vaade prim vermemeli. 31 Martın kazası yok. Eğer bir yanlışlık yaşarsak bu bölgemiz 5 yıl bunun acısını çeker. Olan Dilovasına ve geleceğimize olur. Dilovasında belli bir ivme kazanan hizmetlerimiz var eksik olan hizmetleri de AK Parti yapar.

BİRİLERİ KONUŞUR AK PARTİ YAPAR

Seçimsiz geçecek 45 senede yeni reformlar ve atılımlar yapacağız. Yeni projeleri devreye sokacağız. Son 3-5 senedir her yerden saldırdılar. Başka bir lider olsaydı başımızda başka bir şeyden bahsediyor olacaktık. Seçimsiz dönemi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Güçlü olmalıyız ki bu dönemi en iyi şekilde değerlendirelim. Son 16 yıldır demokrasi noktasında en iyi reformları AK Parti yaptı. Birileri konuşur AK Parti yapar. Konuşmaların ardından çekilen toplu aile fotoğrafıyla program sona erdi.

attachment-37884-7-407779961a179d782ba2eb5d13c2fb09-1552554346.jpeg?

14 Mart 2019 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli



Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?