Reklamı Kapat

Büyükşehir 43 Madde İle En Zayıf Meclisini Gerçekleştirdi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin, Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığındaki son meclis toplantısı bugün saat 15:00'te Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

SON MECLİS

31 Mart yerel seçimleri öncesinin son meclis toplantısı olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisinde mevcut üyeler son kez meclis için bir araya gelecek. Bir daha ki meclis toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile en az 11 ilçe belediye başkanı yer almayacak. Seçilmesi durumunda yoluna başkanlardan devam edecek tek isim Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım olacak.

GÜNDEM ÇOK ZAYIF

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin meclis toplantıları her zaman en az 100 gündem maddesi içerirdi. Toplantılar son derece yoğun geçerdi ve uzun olurdu. Ancak gözüken o ki bu kez öyle olmayacak. Çünkü Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin gündeminde yalnızca 43 gündem maddesi var. Belki de bu toplantı Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin gündem yönünden en zayıf meclis toplantısı olacak.

Bugün Kocaeli Gazetesi

14 Mart 2019 - SiyasetYorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti'ye oy vermediğiniz için pişman mısınız?