Reklamı Kapat

Nevzat Doğan’ın nelere imza attığını açıklayacağım!

İzmit Belediyesi 2018 yılı kesin hesabı görüşüldüğü meclis toplantısında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Nevzat Doğan’ın nelere imza attığını açıklayacağım. Sizin becerisizliklerinizi bakalım nasıl toplayacağız göreceğiz” sözleri damga vurdu.

İzmit belediyesi 2018 kesin hesabının görüşüldüğü meclis toplantısında CHP ile Ak Partililer arasında usulsüzlük ve bütçe tartışmaları yaşandı. Ak Partili Meclis Üyesi Hayretin Ünlü’nün Nevzat Doğan’ı savunduğu konuşmasına yanıt veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Nevzat Doğan’ın nelere imza attığını açıklayacağım. Sizin becerisizliklerinizi bakalım nasıl toplayacağız göreceğiz” dedi.

35 MİLYON KAR ETMİŞ DURUMDA

AKP’li meclis üyesi Hayrettin Ünlü, “255 milyon lira 2018 bütçesidir. 300 milyon olan 2019 bütçesidir. 255 milyonluk bütçenin yüzde 86’ü gider bütçesi olarak gerçekleşti. Gelir bütçesi ise yüzde 86 olarak gerçekleşti. Şirket hesabı olarak düşündüğünüzde bu firma 35 milyon lira kar etmiş diyecektik. Kısa vadeli olarak 22 milyon 278 bin lira kamu kurumlarına olan borçtur. Dönen varlıklarda 58 milyon liramız var. Gültepe’de 120 tane mülkiyeti var. Tahmini olarak bu 50 milyon lira gelecek” diye konuştu.

NEVZAT DOĞAN’IN NELERE İMZA ATTIĞINI AÇIKLAYACAĞIM

Ünlü, “Nevzat Doğan’ın akçeli işlerde olmadığını söylüyoruz. Bugüne kadar İzmit belediyesinde işçilerin maaşı tıkır tıkır ödenmiştir. Bu hesapların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. AKP’li Ünlü’ye kısa bir yanıt veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Keşke başkanın çizdiği gibi pembe bir tablo olsa. Cedit’te, TOKİ’ye karşılıksız nasıl arsa temini yapıldı, Nevzat Doğan’ın nelere imza attığını açıklayacağım. Sizin becerisizliklerinizi bakalım nasıl toplayacağız göreceğiz” dedi.

14 Mayıs 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?