Reklamı Kapat

Belediye Encümeni Toplandı!

İzmit Belediye Encümeni Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

BELEDİYE ENCÜMENİ TOPLANDI

Encümende İmar ve Şehircilik Emlak ve İstimlak ile Yapı Kontrol Müdürlüklerine ait 48 madde görüşülerek karara bağlandı. Belediye Encümeninde Kozluk Mahallesindeki Heykel Taksi Durağının kira sözleşmesi feshedilerek durak ile ilgili yeni sözleşme imzalanması kararlaştırıldı.

attachment-43755-2-68eb95294582c55fde8bc2e8e64ef3a9-1557912353.jpg?

HUKUKSUZLUĞA İZİN YOK

İzmit Belediye Encümeninde Yenimahallede bulunan 2 kaçak yapıya para cezası verilmesi Bağlıcada kaçak olarak yapılan ahır ve samanlığın yıkılması Ambarcıda daha önceden Sami Gündüz adlı vatandaşa verilen para cezasının imar barışı çerçevesinde iptal edilmesi Gökçeörende 3 Ambarcıda da 1 metruk yapının yıkılmasına karar verildi.  Kabaoğlunda cami lojmanı olarak kullanılan alanın yıkılmasının da kararlaştırıldığı Belediye Encümeninde Bekirdere Başaran Caddesi üzerindeki eski cami binasıyla Ambarcıdaki eski okul binasının yıkılmasına karar verildi.

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet vatandaşlara  yasalar çerçevesinde her türlü kolaylığın sağlandığını fakat hukuksuzluğa da izin verilmesinin mümkün olmadığını söyledi.

.

15 Mayıs 2019 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?