Reklamı Kapat

Hüseyin Üzülmez Duyurdu: Adayım

Kocaelispor'da yarın yapılacak kongre öncesi herkes gözünü başkan adaylarına çevirmiş durumda. Bahri Yavuz'un aday olmayacağı konusundaki açıklamasının ardından şimdi Hüseyin Üzülmez Kocaelispor Başkanlığı Adaylığı'nı ilan etti. İşte Üzülmez'in açıklamaları...

Ömer Faruk Güler
Ömer Faruk Güler Tüm Haberleri

Kocaelispor'da yarın yapılacak kongre öncesi herkes gözünü başkan adaylarına çevirmiş durumda. Bahri Yavuz'un aday olmayacağı konusundaki açıklamasının ardından şimdi Hüseyin Üzülmez Kocaelispor Başkanlığı Adaylığı'nı ilan etti. İşte Üzülmez'in açıklamaları...

KÖRFEZ HÜSEYİN

Başkanlık adaylığı ile ilgili açıklamalar yapan  Üzülmez, "Çocukluğumdan beri taraftarı olduğum, üniversite yıllığımda dahi “Körfez Hüseyin” lakabıyla anıldığım ve bununla gurur duyduğum, sevincine kederine yıllarca ortak olduğum, her dönemde bir Kocaelispor gönüllüsü ve sevdalısı olarak maddi-manevi katkı sağlamaya çalıştığım, kentimizin sarsılmaz ve vazgeçilmez değeri olan Kocaelispor’umuz için bugün ben ve arkadaşlarım, elimizi taşın altına koyarak, kulübümüzü hak ettiği yerlere taşımak, marka üstünlüğünü ve kalıcılığını sağlamak için bu sorumluluğa talip olmaya karar verdik. " dedi.

ADAYLIĞIMI İLAN EDİYORUM

Şahsım ve bu yola benimle birlikte baş koyacak değerli yol arkadaşlarım; taraftarımızla, sporcularımızla etle tırnak gibi bütünleşerek Kocaelispor markamızı hayallerimizden de öteye taşımak için mücadele edeceğiz. Sporun siyaset üstü birleştirici, motive edici gücünü geliştirerek, takımımızı sadece başarılarıyla adı anılan, örnek gösterilen bir takım haline getirmeyi, Kocaelimize özlediği ve hakettiği mutluluğu yaşatmayı arzu ediyoruz. Başta takımımıza olan sevdamız ve inancımız sonrasında bütün tecrübemiz, birikimimiz, imkanlarımız ve en değerlisi de yüreği Kocaelispor aşkı ile atan, takımı için kilometreler katetmiş, bir damla gözyaşı dökmüş taraftarlarımızın desteği, sinerjisi ve tüm samimiyetimizle varlığımızı ortaya koyacağız.
Duamız odur ki, Kocaelisporumuz için en hayırlı olan ne ise onun olmasıdır.
Yeterki, hayallerine inanan ve engel tanımadan peşinden koşan taraftarlarımız başımızdan eksik olmasın.
Bu duygu ve düşünceler ile Kocaelispor Başkanlığı Adaylığımı ilan eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

13 Haziran 2019 - Spor

Muhabir Ömer Faruk Güler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?