Reklamı Kapat

Volkan Özön Neden Adaylıktan Çekildiğini Açıkladı!

Kocaelispor'da yarın yapılacak kongre öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor.Bahri Yavuz daha önce aday olmayacağını açıklamış, Volkan Özön ise aday olacağını açıklamıştı.Bugün ise Hüseyin Üzülmez adaylığını açıklarken Volkan Özen aday olmayacağı açıklamasını yazılı olarak yaptı

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kocaelispor'da yarın yapılacak kongre öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor. Kongre öncesi camia oldukça hareketli. Kartepe Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaelispor Başkanlığı2na aday olduğunu duyurdu. Bu duyurunun ardından önceki gün adaylığını ilan eden ve yönetimini tanıtan Volkan Özön, bugün adaylıktan çekildiğini açıkladı. Volkan Özön, neden çekildiğini açıkladı.

TALİP OLDUĞUMUZU DUYURMUŞTUK

Volkan Özön açıklamalarında şu ifadeleri kullandı, “Değerli Kocaeli’li hemşehrilerim, Kalbi Kocaelispor için atan kıymetli dostlar, 11 Haziran 2019 Salı günü her biri birbirinden değerli yol arkadaşlarımla birlikte; Kocaeli’nin adeta birleştirici gücü olduğuna inandığımız, büyük- küçük demeden her birimizi bir umut halkası etrafında toplayan Kocaelispor’un yeni yönetimine talip olduğumuzu duyurmuştuk."

EKONOMİK PLANLARIMIZ HAZIRDI

"Açıklamamızda; Kocaelispor’umuzun layık olduğu ‘Süper Lig’i hedef göstermiş, iş insanından hukukçusuna, akademisyeninden hekimine kadar tüm çevrelerin temsil edildiği yönetici adayı arkadaşlarımızla birlikte; kendi ayakları üzerinde durabilen bir takım hedefleyerek, gerçekçi, altyapısı güçlü, şeffaf bir mali tablo sunmuştuk. 2. Lig hüsranı nedeniyle umutların tükendiği, hiç kimsenin Kocaelispor’a talip olmadığı noktada aday olarak ateşten gömlek giymiş; ‘BİZ VARIZ’ diyerek yola çıkmıştık. Geleceğe yönelik projelerimiz ve ekonomik planlamamız hazırdı."

ÜZÜLMEZ DESTEK İSTEDİ

"Ancak, ekip olarak altını önemle çizdiğimiz bir husus vardı ki; “Kocaelispor’a bizim sunduğumuz hedeften daha yüksek çıtada bir vaat sunulursa, Kocaelispor’un menfaatleri için destek olmaya hazırız.” demiştik. Bugün geldiğimiz noktada, Sayın Hüseyin Üzülmez, Kocaelispor’a aday olduğunu açıklamış, bizlerin de desteğini rica etmiştir. Kocaeli’nin ileri gelenleri ve değerli Kocaelispor sevdalısı büyüklerimizle yaptığımız istişareler neticesinde, yönetim kadromuzla birlikte; Kocaelispor’un menfaatleri doğrultusunda aday olmama kararı alınmıştır."

KOCAELİSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

"Açıklamamızın başında da ifade ettiğimiz gibi, Kocaelispor bu kentin birleştirici gücüdür. Ve bir kez daha bizleri, tüm yeşil-siyah sevdalılarını aynı çatı altında buluşturmayı başarmıştır. Sayın Hüseyin Üzülmez ve ekibine şimdiden başarılar diliyoruz. Kocaelispor sahipsiz değildir! Hiç kimsenin olmadığı bir yerde nice Volkan Özön’ ler çıkacak, Kocaelispor’u çocuklarımızın, torunlarımızın, yeni nesillerimizin takımı olma şerefine ulaştıracaktır."

"Kısa süre önce çıktığımız ve bugün Kocaelispor’un menfaatleri için sonlandırdığımız yolculuğumuz boyunca bizlerden maddi-manevi desteğini esirgemeyen, varlığını ortaya koyan ekip arkadaşlarımıza, Kocaeli halkına, takımımızın coşkusu hodri Meydan Taraftar Grubu’na, Kocaelispor sevdalılarına, dostlarımıza ve tüm Kocaeli kamuoyuna teşekkürü borç biliyoruz.”

13 Haziran 2019 - Spor

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?