Reklamı Kapat

Eski Belediye Başkanından Sert Çıkış! İspat Etmeyen Namerttir!

Körfez Belediyesi eski Belediye Başkanı İsmail Baran, hakkında çıkan iddialara cevap verdi. Baran, “İspat etmeyen namerttir” dedi.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Haber; Serkan ÜLDEŞ

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın Körfez Belediyesi eski Belediye Başkanı İsmail Baran hakkında iddia ettiği konular hakkından Körfez Belediyesi eski Belediye Başkanı İsmail Baran, sosyal medya aracılığıyla bir açıklama yaptı. Baran, “İyi Parti Kocaeli milletvekilinin iftirasına cevap vermemden rahatsız oldukları belli, gerçekleri dile getirmemden rahatsız oldukları ve iftiralarını yüzüne vurunca bocaladıkları görülmektedir” ifadelerini kullandı. İşte Baran’ın o paylaşımı.

 FTİRACILAR ÇOĞALDI - İSPAT ETMEYEN NAMERTTİR  

1. Kaçak inşaatına müsade etmediğim bir ilçe başkanı, Güney Mahallesi Fener Sokak Numara:31 adresindeki metruk tek katlı binasını yıkarak iki katlı kaçak bina yapmıştır. İmar kanununun 32.maddesi gereği yıkım kararı aldığımızdan dolayı şahsın husumetine sebep olmuştur. Bu ilçe başkanı hala bu kaçak yapısını yıkmamıştır.
2. 2014-2019 döneminde Körfez’e en güzel projeler yapılmış ve halkımız bu hizmet ide 31 Mart 2019 tarihinde onaylayarak yine Ak Partiye Körfez de devam demiştir.

3.Şahsıma atfedilen bütün iftiraları ve söylemleri ispata davet ediyorum. Tamamı asılsızdır İSPAT ETMEYEN NAMERTTİR. Hayatımda Gürcistan’a adım atmadığım halde Gürcistanı kalkındırmışım vs. gibi iftiralar atmayı bir marifet saymaktadırlar. Yanlış kılavuzlardan bilgi aldıkları belli. Belediye yönetimlerinden zerre anlamayan fakat ben olsaydım böyle yapardım diye yorumlayan bir anlayış...
4. İyi Parti Kocaeli milletvekilinin iftirasına cevap vermemden rahatsız oldukları belli, gerçekleri dile getirmemden rahatsız oldukları ve iftiralarını yüzüne vurunca bocaladıkları görülmektedir. Aziz Körfez halkımızı kandıranlara asla hakkımı helal etmiyorum. Halkımız kimin ne hizmeti yaptığını ve samimiyetini çok iyi idrak etmektedir.

13 Temmuz 2019 - Gündem

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?