Reklamı Kapat

Tahir Büyükakın’a adalet mesajı; “Unutmayın, siz bizimde belediye başkanımızsınız”

Ak Parti Belediye Başkan Aday adayından Tahir Büyükakın’a anlamlı mesaj; “Unutmayın, siz bizimde belediye başkanımızsınız”

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yerel medyaya uyguladığı çifte uygulamaya tepkiler artıyor. Kocaeli’nde uzun zamandır medyada görev yapan ve Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı olan Yüksel Ercan, “Unutmayın, siz bizimde belediye başkanımızsınız” diyerek tepki gösterdi.

Adalet konusunda büyük beklentiler oluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın kendisini muhalif olarak gösteren ve 31 Mart seçimleri sürecinde oyum CHP’ye diyen İsmet Çiğit’e verdiği destek Ak Part ve MHP camiasında şok etkisi yarattı. İlimizde uzun yıllar gazetecilik yapan aynı zamanda Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı olan Yüksel Ercan, “Unutmayın, siz bizimde belediye başkanımızsınız” diye seslendi.

İşte o paylaşım;

SEVGİLİ TAHİR BÜYÜKAKIN BAŞKANIM...

“Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ömer Polat aracılığı ile İsmet Çiğit'i görüşmeye çağırmış ve "İsmet abi beni yanlış anlama. Senin yeniden gazetecilik yapmandan çekiniyor değilim. Ama sen bu şehrin bir değerisin. Ben belediye başkanı olarak senin bu şehirde gelecek ay elektrik faturasını ödeyemez duruma gelmeni isteyemem. Senin aynı kalitede yaşamını sürdürmeni sağlamak benim görevim. Her ay maaşımın yarısını sana vereyim’ demiş.

Sevgili Büyükşehir Belediye başkanı Tahir Büyükkakın'a bir gazeteci arkadaşımıza gösterdiği hassasiyet dolayısı ile teşekkür ediyoruz,

Ancak İsmat Çiğit konusunda gösterdiği hassasiyeti işini düzgün yapan-Vergi-SGK-Ajans abone bedeli-Personel-Kira ödeyen Medya Kuruluşlarına da göstermesini bekliyoruz.

Sevgili Tahir hocam Müsait olduğunuz bir gün fakirhanemize teşrif eder bir çayımızı içme zahmetinde bulunursanız, Size Kocaeli medyasının durumunu çok net bir şekilde anlatabiliriz.

Biz 1989 yılından itibaren gazete sahipliği yapıyoruz, Ancak tevazu gösterip "BEN-BEN-BEN-YİNE BEN DEMİYORUZ"

Unutmayın ...Siz bizimde belediye başkanımızsınız”

15 Temmuz 2019 - Kent Kulisi

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?