Reklamı Kapat

Değirmendere Yüzme Şampiyonası Başlıyor

14. Gölcük Değirmendere Ulusal Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası Gölcük Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliği ve GHSİM Kocaeli İl Müdürlüğü işbirliği ile 18 Ağustos Cumartesi günü saat: 08.00’da Değirmendere Çınarlık Meydanı Sahili’nde gerçekleştirilecek.

Ömer Faruk Güler
Ömer Faruk Güler Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

14. Gölcük Değirmendere Ulusal Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası Gölcük Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliği ve GHSİM Kocaeli İl Müdürlüğü işbirliği ile 18 Ağustos Cumartesi günü saat: 08.00’da Değirmendere Çınarlık Meydanı Sahili’nde gerçekleştirilecek. Açık Su Yüzme Şampiyonası’na katılmak isteyen sporcular başvuruda istenilen belgeler ille birlikte son başvurularını 16 Ağustos Cuma günü saat 17.00’a kadar www.golcuk.bel.tr sitesinden yapabilirler, 0 545 412 41 30 nolu telefondan da bilgi alabilirler.

YÜZMEYE YARIŞINA KATILMANIN ŞARTLARI

Yarışmalarda TYF Müsabaka Genel Talimatları geçerlidir. 16 Yaş altı yarışma kategorisine 2017-2018 vizeli yüzme lisansı olmayanlar katılamaz. 17 yaş üstü yüzücüler 2017-2018 vizeli yüzme lisansı ile veya ‘’Doktor Raporu’’ ile yarışmaya katılabilirler. Yarışmaya katılacak olanlar, kayıt masasına lisanslarını veya doktor raporlarını teslim etmek zorundadırlar. Teslim etmeyenler yarışa katılamazlar. 18 Ağustos 17 yaş altı katılımcılar için EK1 belgesinin, 18 yaş üstü katılımcılar için EK2 belgesinin hakem sekretaryasına teslim edilmesi gerekmektedir. Teslim etmeyenler yarışa katılamazlar. 14. Ulusal Açık Su Yüzme Yarışları için 16 Ağustos Cuma saat 17.00’a kadar başvuru işlemi tamamlanmalıdır. Kontrol Listeleri 17 Ağustos Cumartesi günü www.golcuk.bel.tr adresinde yayınlanacaktır. Açık Su Yüzme Yarışları, 24 Yaş Grubu altı Yüzücüler için 3000 mt. (2 Tur), 25 Yaş Grubu üstü Yüzücüler için 1500 mt. (1 Tur) mesafede yüzülecektir. Start, 1500 mt. ve 3000 mt. Kategorileri için ayrı ayrı verilecektir. Değerlendirme; yaş kategorilerine göre bayan – erkek olarak ayrı ayrı yapılacaktır. Yarışmalarda yaş grupları ayrı ayrı değerlendirilecek olup ilk üç sporcuya madalya ve nakdi ödül verilecek.

03 Ağustos 2019 - Spor

Muhabir Ömer Faruk Güler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?