Reklamı Kapat

Ahmet Yalçınöz’den Hem Tebrik Hem Davet

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Kurban Bayramı dolayısıyla bayram mesajı yayınladı.

Ömer Faruk Güler
Ömer Faruk Güler Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, yarın kutlanacak kurban bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında, hem kurban bayramını kutladı hem de bayraşmaya çağırdı.

SEÇİM YORGUNU OLMUŞ BİR MİLLETİZ

Yalçınöz mesajında şunları dile getirdi, "Son on yılda Türkiye Cumhuriyeti olarak neredeyse her yıl bir seçim geçirmiş ve seçim yorgunu olmuş bir milletiz. Biz MHP İzmit İlçe teşkilatı olarak bu seçim dönemlerinde çok yoğun çalıştık ve seçimlerin yorgunluğunu ancak atabiliyoruz. Önümüzde 4 yıl seçimsiz bir dönem var. Bu dönemi gereksiz ve sığ siyasi çekişmelerden uzak, kutuplaşma ve düşmanlıkların olmadığı, kendi içimizde millet olarak kenetlendiğimiz, seçilmişlere ve devleti yönetenlere saygının eksilmediği, sosyal medyadaki fitne tuzaklarına düşmediğimiz yani kısaca normalleştiğimiz bir dönem olarak yaşayabilirsek TÜRKİYE CUMHURİYETİ kurucusu ATATÜRK’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkabilecektir. Türkiye’nin 2023, 2051, 2071 hedefleri Türk Milliyetçilerinin de sahiplendiği devlet hedefleridir."

ÜLKÜCÜLER BU MİLLETİN ÇİMENTOSUDUR

"15 Temmuz gecesi bir kez daha ispatladığımız gibi ülkücüler bu milletin çimentosudur. FETÖ o gece ülkücülerin tokadını yedikten sonra perişan olmuş, kuyruğunu kıstırıp kaçabilen çakallar sürüsü dost görünümlü kuzu postlu ülkelerin himayesine girmişlerdir. Kaçamayan hainler yüce Türk adaletiyle Türk milletine hesap vermektedir. Emin olun Suriye, Irak, Mısır, Cezayir, Afganistan, Sudan, Libya gibi ülkelerin bizim gibi kendi ülkücüleri olsaydı egemen güçlerin oyuncağı olup bu hallere düşmezlerdi. Bu yüzden bu yüce millet ülkücülerin kıymetini bilmekte ve daime el üstünde tutmaktadır. Beka tehlikesi arttığında da bu desteğini artırmaktadır. Biz Türk milletinin ferasetine güveniyoruz."

"MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ sadece bir siyasi parti değildir. ÜLKÜ OCAKLARI sadece sıradan bir vakıf değildir. Bu iki kuruluş bu bekanın sigortasıdır. Bu kuruluşlar Rahmetli Alparslan Türkeş’in vefatından sonra Devlet Bahçeli liderliğinde gücünden hiçbir şey kaybetmeden yoluna emin adımlarla devam edebilmektedir. Çünkü bu dava İlah-i Kelimatullah davasıdır. Liderlerin ömrü ile sınırlı değildir. Dualıdır. Cenab-ı Allah’ın koruması altındadır. Liderlerinin ölümünden sonra Türk siyaset mezarlığına gömülen nice dönemsel devasa partiler gördük. Görmeye de devam edeceğiz."

MHP TÜRK İSLAM DAVASININ ÇATISIDIR

"İşte bu yüzden MHP sadece bir siyasi parti değil Türk İslam davasının çatısıdır, temel direğidir, yuvasıdır, merkezidir."

"Bu anlamda liderimiz Devlet Bahçeli geçtiğimiz günlerde önemli bir çağrı yapmıştır. Dönemsel bir proje partisi olan, CHP’nin ebeliğine rağmen ölü doğan İP’in içerisinde iyi ülkücü olduğunu bildiğimiz arkadaşlarımızı MHP’ye tekrar davet etmiştir. “Lidere kızdık, lideri anlayamadık İP’e sapa gelmez işler yaptık” diyen ülküdaşlarımızla bu bayramda tekrar kucaklaşmak istiyoruz. Bu çağrım sadece İP’te resmi görevi ve üyelikleri olan ülküdaşlarıma değildir. Eskiden teşkilatlarımızın içinde olup bir şekilde sonradan içine bir soğukluk girmiş olan tüm Kocaelili ülküdaşlarıma bu çağrıyı yapıyorum. Belki bazıları ben yokken, il başkanımız Aydın Ünlü yokken üç hilalli bayrağı salladı, bedeller ödedi. Bizler bu davanın şu anki bekçileriyiz, geçiciyiz. Ama aslolan üç hillali sancağın nazlı nazlı dalgalandığı Milliyetçi Hareket Partisi çatısıdır."

BAYRAMLAŞMAYA ÇAĞIRDI

"Kurban bayramı vesilesiyle samimi duygularla gelen partili-partisiz her ülküdaşımla kucaklaşmak üzere bayramın ikinci günü saat 12.00’de İzmit ilçe binamızda, sonrasında ise saat 14.30’da il teşkilatımız olarak Yeni Cuma Negra Cafe önündeki bayramlaşmamızda buluşmak tekrar kucaklaşmak istiyoruz."

"Bu vesileyle kesilecek kurbanların kabul edilmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Türk İslam Alemi başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın ve bütün dünya müslümanlarının kurban bayramını kutluyorum."

10 Ağustos 2019 - Siyaset

Muhabir Ömer Faruk Güler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?