Reklamı Kapat

Şevki Yılmaz'dan Flaş Yeni Parti Açıklaması!

Türkiye gündeminde son zamanlarda sıkça tartışılan eski bakan Ali Babacan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı iddia edilen yeni parti ile ilgili AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın babası Şevki Yılmaz'dan flaş bir eleştiri geldi.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Yeni Akit gazetesi yazarı Şevki Yılmaz kaleme aldığı yazısında  eski bakan Ali Babacan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı iddia edilen yeni parti ile ilgili, " Yeni bir Parti Operasyonuyla daha da bölüp analarımızı ağlatmaya devam edecekler!” dedi

"İKTİDARIMIZI YİNE MİLLETİMİZE YIKTIRMAK İSTİYORLAR"

Şevki Yılmaz, AKP’yi uyardığı “Asırlık mücadelemizi algı operasyonlarına kurban ettirmeyelim!” başlıklı yazısında, “Son Halifemiz yani İmamımız Sultan Abdülhamid’i aynı iğrenç oyunlarla yıkanların torunları olan mutlu ve putlu bir avuç azınlık bugün de ellerindeki sosyal medya ve servet gücüyle milletimizi kandırarak AK iktidarımızı yine milletimize yıktırtmak istiyor!” ifadelerini kullandı.

“Bu Sabetayist ve dönmelerin Türkiye’deki nüfusları yüzde 10’u geçmemesine rağmen yüzde 90 nüfusa sahip halkımızı Irk, Mezhep, Meşrep ve Parti taassubu cehaletiyle ve algı operasyonuyla yenebiliyor!” diyen Şevki Yılmaz, şöyle devam etti:

“HALKIMIZA BİNDİĞİ İKTİDAR DALINI KESMEYİ BAŞARTTILAR!”

“Bu son İstanbul seçimlerinde de İktidarın tarihi devasa hizmetlerine rağmen halkımıza bindiği İktidar dalını kesmeyi başarttılar! Neticede yüzde 90 nüfusa sahip bu vatanın gerçek sahibi ve tek sahibi milletimiz, yüzde 10’luk her dönemin işbirlikçisi azınlığa şimdilik mağlup olduğunu hâlâ anlamadı. Veya biz anlatamadık! 

Çünkü tabanları milli olan partiler şahsi çıkar, hırs ve hasetleri sebebiyle seçmenlerimizi CHP ve HDP gibi tavanları gayri milli, Sabetayist ve dönme olan partilerin kayığına bindirterek mutlu ve putlu aristokrat azınlığa, çoğunluğu mahkûm ettirdiler.

Silahlı darbelerle başaramadıklarını Sandık Darbesiyle aldattıkları seçmenlerimiz eliyle başardılar! Algı operasyonlarıyla ve partileri bölüp, parçalayarak imkânlarımızı ve değerlerimizi yutmaya devam ediyorlar!

YENİ BİR PARTİ OPERASYONU

Şimdi de ayrılıklardan milyonlarca mazlumun ağlaması yetmemiş gibi Yeni bir Parti Operasyonuyla daha da bölüp analarımızı ağlatmaya devam edecekler!”

16 Ağustos 2019 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Orhan Doğru - Bu üslup, tam anlamıyla AK Parti'yi bitirme üslubudur. İnsanların iyiden iyiye nefretini köreltmeyi hedefleyen söylemler. Ahmet Akçaalan, bunu da notların arasına al sana zahmet.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 16 Ağustos 14:16


Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?