Reklamı Kapat

“Lütfü Türkkan, Aklını Pensilvanya’ya Kiraya Vermiştir”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erkan Azeri, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan hakkında şok açıklamalarda bulundu; “Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir” dedi.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri

Kocaeli TV ekranlarında yayınlanan ‘Ters Köşe’ programına konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erkan Azeri, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan için “Siyasi anlamda Meral Akşener’e akıl veren Lütfü Türkkan’dır. Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir. Lütfü Türkkan 2013 tarihinde diyor ki hükümetle ilgili bir kriz oluyor “Hoca efendini bedduası tutmaya başladı” diyor.” ifadelerini kullandı.

AKLINI PENSİLVANYA’YA KİRAYA VERMİŞTİR”

“Şimdi İYİ Parti’nin bir grup başkan vekilleri var çok renkli bir kişilik Lütfü Türkkan bana canı sıkıldıkça dava açıyor, zaman zaman ifade verdiğim oluyor. Avukatlarımın falan katıldığı oluyor. Bu beyefendi 15 Temmuz ile alakalı olarak sadece 18 Temmuz 2018 yılında FETÖ ile ilgili bir tweet atmış. Ondan önce FETÖ ile ilgili tek bir tweeti yok”

15 TEMMUZ’DAN SONRA İKİ AY ULAŞILAMADI

“Şimdi bu eski twitleriyle ilgili 15 Temmuz 2016 tarihi itibariyle birlikte Eylül’ün sonuna kadar Lütfü Bey’e ulaşabildiniz mi? Bugüne kadar sordunuz mu hiç Lütfü Bey neredeydiniz diye? Niçin telefonlarınız kapalıydı? Twitterınız niçin kapalıydı? Facebook sayfalarınız niçin kapalıydı? Niçin insanlar sizlere ulaşamadılar? Niçin çiftliğinizde değildiniz? Niçin evinizde değildiniz?”

LÜTFÜ BEY AKLINI PENSİLVANYA’YA KİRAYA VERMİŞTİR

“Bakın burada şunu söylemeye çalışıyorum ben siyasi anlamda Meral Akşener’e akıl veren Lütfü Türkkan’dır. Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir. Lütfü Türkkan 2013 tarihinde diyor ki hükümetle ilgili bir kriz oluyor; “Hoca efendini bedduası tutmaya başladı” diyor. Bunu 25 Aralık 2013 tarihinde yazmış. Devam ediyor “Birileri Fettullah Gülen Hocaefendi ile ilgili hüküm veriyorsa bu ülkede kıyametin alametini sayacaksın” demiş.  7 Nisan 2014 tarihinde “Hoca efendi Türkiye’ye gelsin bunların hepsi elini ayağını öpmek için sıraya girer ” demiş” şeklinde konuştu.

“HOCA EFENDİNİN BEDDUASI TUTMAYA BAŞLADI”

“Daha önemlisi hükümeti şimdi PKK konusunda falan eleştiriyor ya başbakan ve çevresi şimdiki cumhurbaşkanımızı kastediyor “ Fettulah Hocaefendi için sarf ettiği sözlerin yüzde birini dahi PKK ve İmrali’daki bebek katili için sarf etmedi” 7 Mart 2014 tarihinde diyor. Tamam, Lütfü Bey doğru söylüyorsunuz ama başbakan evet hocaefendiye söylediğini belki o dönem Abdulllah Öcalan denen terörist başına söylememiş olabilir ama sen Salim Ensarioğlu’nun genel idare kuruluna alırken APO canlı yayına çıkmalıdır derken ona ilişkin niye bir şey söylemiyorsun?”

17 Ağustos 2019 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?