Reklamı Kapat

Ahmet Yalçınöz; “Hüseyin Öz’e Teklifimiz Asla Olmamıştır”

MHP’den kendisine teklif geldiğini Ak Parti kulislerinde sürekli dillendiren AK Parti Mehmet Ali Paşa eski mahalle başkanı Hüseyin Öz’e uyarı MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’den geldi. Yalçınöz, “Hüseyin Öz kim? Bizim bu arkadaşa teklifimiz asla olmamıştır. Ancak herkes gibi partimizin kırmızı çizgilerine uymak kaydıyla, katılmak isterse üye olabilir” dedi.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP’den kendisine teklif geldiğini dillendiren AK Parti Mehmet Ali Paşa eski mahalle başkanı Hüseyin Öz’e cevap verdi. MHP’li Başkan Ahmet Yalçınöz, “MHP, Türkiye’nin sigortasıdır. Kırmızı çizilerimizi uyan, vatan ve millet diyen herkese kapımız açıktır. Bu çizgide herkes gelip MHP’ye üye olabilir. Ancak şu bilinmelidir ki, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz olarak benim bu arkadaşa teklifim asla olmamıştır. Partimize katılmak ister katılır” dedi.

MHP’NİN ADINI KULLANMAYA ÇALIŞAN DAVAMIZIN ALTINDA EZİLİR

MHP adının kullanılması noktasında uyarıda bulunan Başkan Ahmet Yalçınöz; “Altı çizilmesi gereken konu şudur. Benim mahalle başkanlarım çivi gibidir. 102 mahalle başkanım sahadadır, alandadır. Kimse ile bir pazarlığımız veya teklifimiz olamaz. Önemli bir uyarımız ise şudur. MHP’nin adını bir pazarlık veya öne çıkmak olarak kullanan herkes bu dualı, kutlu davanın altına ezilir. Bu da şimdiden uyarımızdır” ifadelerini kullandı.

17 Ağustos 2019 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?