Reklamı Kapat

Şanbaz Yıldız'dan Hürriyet'e Uyarı! İsimlere Dikkat Etmeli!

SanatFest'te sahne alan DJ Kardelen Başak Altınsoy hakkında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız “ Bize söylenen DJ’yin paylaşımlarının sahte olduğu ve hakkında açılan davadan beraat ettiğidir. Biz buna inanmak zorundayız. Biz Fatma Kaplan Hürriyet’e organizasyonu yapan isimlere dikkat etmesini tavsiye ediyoruz” dedi.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il binasında gerçekleştirdiği basın açıklaması ile ülke ve kent gündemine dair açıklamalarda bulundu. İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen SanatFest'te sahne alan ve sosyal medya hesabında paylaştığı iddia edile görüntülerle tepki toplayan DJ Kardelen Başak Altınsoy hakkında konuşan Yıldız, gerektiğinde en kuvvetli muhalefeti yapacaklarını belirterek “Biz CHP değiliz. DJ konusunda bizim milliyetçi ve muhafazakar tabanımız herkesten fazla tepki gösterir. Bize söylenen DJ’yin paylaşımlarının sahte olduğu ve hakkında açılan davadan beraat ettiğidir. Biz buna inanmak zorundayız. Biz Fatma Kaplan Hürriyet’e organizasyonu yapan isimlere dikkat etmesini tavsiye ediyoruz” dedi.

BİZ CHP DEĞİLİZ

Basın açıklamasında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız “ Kocaeli basını ülke genelinde etkin bir yapıda. Fakat sapla samanı da karıştırmamak lazım. Biz CHP ile bir ittifak yaptık. Bunun nedeni de ne olduğu belli olmayan bir Cumhurbaşkanlığı sistemi var. Herkes birbirinin yaptığından sorumlu tutulmamalı. Kocaeli’nde Büyükşehir Belediyesi dahil olmak üzere bir ittifak yaptık ve sadece İzmit’i kazanabildik. Fatma Kaplan Hürriyet’e İYİ Parti’de bir sempati duyulmaktadır. Biz CHP değiliz. DJ konusunda bizim milliyetçi ve muhafazakar tabanımız herkesten fazla tepki gösterir. Bize söylenen DJ’yin paylaşımlarının sahte olduğu ve hakkında açılan davadan beraat ettiğidir. Biz buna inanmak zorundayız. Biz Fatma Kaplan Hürriyet’e organizasyonu yapan isimlere dikkat etmesini tavsiye ediyoruz” dedi.

13 Eylül 2019 - Gündem

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?