Reklamı Kapat

Tufan Şahinkesen; "Gençlerimizin Önlerini Açacak Projelerimiz Var"

KSO meclis üyesi ve Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tufan Şahinkesen, Kocaeli’nde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Önümüzde ki günlerde Marmara Girişimciler Zirvesi yapacaklarının altını çizen Şahinkesen, “ Marmara bölgesinde ki bütün girişimciler Kocaeli’ye davet edilecek, burada paneller, seminerler yapılacak ve ayrıca ilimizdeki çeşitli sanayi kurulularına ziyaretler olacak.” dedi.

Serkan  ÜLDEŞ
Serkan ÜLDEŞ Tüm Haberleri

BÜTÜN GİRİŞİMCİLER KOCAELİ’YE DAVET EDİLECEK,

KSO meclis üyesi ve Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tufan Şahinkesen, “Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu tüm Türkiye’de olduğu gibi Mart ayında seçimler yapıldı bizde öyle göreve geldik. Bu bağlamda bir dizi ziyaretler, bir dizi projeler yaptık. Bunlar Martek ile Bilişim Vadisi ile ayrıca çevre şehirde ki ticaret ve sanayi odalarının girişimciler kurullarıyla yapılıyor. Önümüzde Bilişim Vadisi’nin Tekmer projesi Martek’in Melek Yatırımcılar projesi ile oldukça faal bir döneme giriyoruz. Yine projelendirdiğimiz ve önümüzde ki süreçte gerçekleştireceğimiz Marmara Girişimciler Zirvesi yapılacak. Kocaeli’nde yapılacak ve Bilişim Vadisi’nin ev sahipliğinde yapılacak. Marmara bölgesinde ki bütün girişimciler Kocaeli’ye davet edilecek, burada paneller, seminerler yapılacak ve ayrıca ilimizdeki çeşitli sanayi kurulularına ziyaretler olacak.”

GENÇLERİMİZİN ÖNLERİNİ AÇACAK PROJELERİMİZ VAR

“Bu ilimize bir katkı sağlayacak gerek girişimcilerimizin gerek ilimizin gelişmesinde çeşitli faaliyetler sürdürüyoruz. Çok fazla yapmak istediğimiz ve icra kurullarımızda yer alan ve gençlerimizin önlerini açacak projelerimiz var. Pazartesi günü Toyota fabrikasını girişimcilerimize gezdireceğiz. Burada hem üreticinin önünü açmak hem de ihracatçının önünü açmak için çeşitli faaliyetlerde bulunuyoruz ve bulunmaya devam edeceğiz.”

18 Eylül 2019 - Gündem

Muhabir Serkan Üldeş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?