Reklamı Kapat

Hodri Meydan Maça Çağırıyor! Kocaelispor’umuz Ailesini Bekliyor!

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği açıklama yayınlayarak, kadınlar ve aileleri cumartesi günü Kocaeli Stadyumu'nda oynanacak maça davet etti.

Serkan  ÜLDEŞ
Serkan ÜLDEŞ Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İŞTE O AÇIKLAMA…

KOCAELİSPOR AİLEDİR, AİLE HERŞEYDİR.

HEP BERABER KOCAELİ STADYUMUNA, AİLEMİZİN GÜCÜNÜ GÖSTERMEYE...

Bilindiği üzere Hodri Meydan Taraftarlar Derneğimiz kısa süre önce bir basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetimce belirlenen Misyon ve Vizyonu siz değerli taraftarlarımıza ve kamuoyuna açıklamıştı.

Açıklanan misyon ve vizyonda belirtildiği üzere KADININDAN erkeğine, esnafından sanayicisine, emekçisinden bürokratına, köylüsünden şehirlisine, kısacası 7’den 70’e toplumun her kesimini kucaklayarak Tribünlerde şiddeti, küfürü, alkolü, uyuşturucuyu, ahlak dışı olan, bir İzmitli'ye yakışmayan her şeyi, el ele vererek bitirip, yerine ahlaki değerleri, saygı, sevgi, birlik ve beraberliği getirip kısacası büyüklüğümüze gölge düşüren her şeye HODRİMEYDAN diyerek çıkılan bu yolda;
KADINLARIMIZ VE AİLELERİMİZE yönelik yapacağımız bu organizasyonda siz değerli aile fertlerimizi BİR olmaya BİRLİK olmaya davet ediyoruz.

Ofspor ile cumartesi akşamı oynayacağımız maç için saat 17.00’de Yenicuma Cami arkasın Kent Meydanında toplanarak İzmit Belediyesince temin edilen ücretsiz otobüslerimizle 17:30’da hareket edip Kocaeli stadyumumuza ulaşıp Derneğimizce ücretsiz temin edilen maç biletlerimizle Maraton tribünümüzde BÜYÜK KOCAELİSPOR AİLESİYLE yerimizi alacağız.

Katılım için tek şartımız Aile olmak ya da kadın olmak?

Bu büyük coşkuyu, hep beraber yaşamaya siz değerli Kocaeli halkımızı ve taraftarımızı davet ediyoruz.

Kadınlara ve ailelerimize yönelik gerçekleştirmek istediğimiz bu özel organizasyon için desteklerini esirgemeyen ve otobüslerin temin edilmesini sağlayan sevgili İzmit Belediye Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e şahsım ve HODRİ MEYDAN Taraftarlar Derneğimiz adına teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca İzmit Belediyesi Down Cafe çalışanları ve aileleri bu özel organizasyonda bizimle beraber olacakları için onur duyacağız.

KOCAELİSPOR’umuz Ailesini Bekliyor!
Haydi KOCAELİ!

Tarih:05.10.2019
Toplanma yeri:Yenicuma Cami arkası Kent Meydanı
Toplanma saati:17.00
Kalkış saati:17.30

Not: Kontenjanımız sınırlı olduğu için lütfen Bilgilerinizi Hodrimeydan Taraftarlar Derneği Başkanımız Ferhat UZUN ile 05386068941 no ile whatsapp üzerinden paylaşınız.

HODRİ MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ

03 Ekim 2019 - Spor

Muhabir Serkan Üldeş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?