Reklamı Kapat

CHP İlçe Başkanı; “Sarıbay’ı desteklediğimize pişman olduk”

CHP Kocaeli İl Danışma Kurulu toplantısında parti görevlileri sert sözlerle il başkanı Cengiz Sarıbay’ı eleştirdi. En sert eleştiri ise CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz’dan geldi; “Sarıbay’ı desteklediğimiz pişman olduk” dedi.  

Serkan  ÜLDEŞ
Serkan ÜLDEŞ Tüm Haberleri

Cengiz Sarıbay’a Sert Eleştiriler!

CHP Kocaeli İl Danışma kurulu toplantısında il başkanı Cengiz Sarıbay’a yapılan eleştiriler damga vurdu. Partililer ardı ardına söz alarak il başkanı Sarıbay’ın seçim sürecinde ki tutumunu eleştirdi. O isimlerden birisi CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz oldu. Yılmaz; ““Sarıbay’ı desteklediğimiz pişman olduk” dedi.  

 YILMAZ, ‘SARIBAY’I DESTEKLEDİĞİMİZE PİŞMAN OLDUK’

“Bana 5 dakika yetmiyor arkadaşlar ben 15 dakika konuşacağım. Gebze İzmit kadar büyük bir ilçedir. Gebze’nin sorunlarını 5 dakikada anlatamam. Kocaeli il başkanlığı özellikle İzmit’i başarılı görmeye çalışıyor. 450 delegenin olduğu kongremizin sonunda kazanan olduk. İl kongresinde Cengiz Sarıbay’ı destekledik ama pişman olduk. Sarıbay kongreden sonra şahsıma karşı sürekli olumsuz bir tutum sergilemeye başladı. Gebze’de bize rağmen nasıl kongre kazanırsınız dercesine her şeyi yaptılar. CHP devrimci partidir. Devrimci bir kişiliği yoksa kimse CHP ile özdeşleşemez”

# CHP KOCAELİ İL DANIŞMA KURULU İLE İLİŞKİLİ:

02 Kasım 2019 - Siyaset

Muhabir Serkan Üldeş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?