Reklamı Kapat

Mustafa Soydabaş’tan İçki Ruhsatı Açıklaması!

Ak Parti İzmit Belediyesi Grup Başkan Vekili Mustafa Soydabaş, Kocaeli’ne günlerdir konuşulan ve en son İzmit Belediye meclisinde tartışmaya neden olan içki ruhsatı ile ilgili açıklamada bulundu. Soydabaş, “Mecliste vermiş olduğumuz önergenin bahse konu üç mekana alkol ruhsatı verilmesi ile alakalı olmadığının görüleceğini kamuoyumuzun bilgisine sunarım” ifadelerine yer verdi.

Serkan  ÜLDEŞ
Serkan ÜLDEŞ Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

FAAL VE GAYRİ FAAL OLAN İŞYERLERİNİN GÜNCELLENMESİ

Ak Parti İzmit Belediyesi Grup Başkan Vekili Mustafa Soydabaş, Kocaeli’ne günlerdir konuşulan ve en son İzmit Belediye meclisinde tartışmaya neden olan içki ruhsatı ile ilgili açıklamada bulundu. Soydabaş, yazılı olarak paylaştığı açıklamada; “Kamuoyundaki tartışmaların farklı boyutlara gittiğini gördüğümden dolayı basın açıklaması yapmak ihtiyacı duydum. Bilindiği gibi 3 ayrı adreste açılması istenen alkollü içeceklerin satış ve yerinde kullanımının yapılacağı işyerleri ile ilgili İzmit Belediye Meclisi’ne gelen komisyon kararı Cumhur ittifakının kararı ile reddedilmişti. Ancak komisyon kararında olan ve meclis gündemine gelmeyen “mevcut haritalarda faal ve gayri faal olan işyerlerinin güncellenmesi “ konusu önerge ile tekrar gündeme sokulmuş ve komisyona havale edilerek incelenmesine fırsat verilmiştir. Kamuoyunda eksik bilgilerle yapılan yorumların, zihin karışıklığına sebep olduğunu ve önümüzdeki Mecliste vermiş olduğumuz önergenin bahse konu üç mekana alkol ruhsatı verilmesi ile alakalı olmadığının görüleceğini kamuoyumuzun bilgisine sunarım.” İfadeleri ile son verdi.

09 Kasım 2019 - Siyaset

Muhabir Serkan Üldeş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?