Reklamı Kapat

Ekrem İmamoğlu'ndan Kocaeli Transferleri!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Kocaeli'nden bir isim dikkatini çekti. O isim, İBB Kültür A.Ş.’ye bağlı Yerebatan Sarayı’nın yöneticisi olarak göreve başladı.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde 2012 yılına kadar 24 yıl emek veren, Ayniyat ve Ambarlar Şube Müdürlüğü, Şehir Tiyatrolarında da Müdür Yardımcısı olarak Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında koordinatörlük gibi görevlerde bulunan, sonrasında Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne transfer olarak Afet Koordinasyon Şube Müdürlüğü ve Sağlık Daire Başkanlığı Koordinatörlüğü görevini yürüten ve 2014 yılında emekli olan Ayşe İşel, bu deneyimi ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun dikkatini çekti. Ayşe İşel, İBB Kültür A.Ş.’ye bağlı Yerebatan Sarayı’nın yöneticisi olarak göreve başladı.

EKREM İMAMOĞLU'NUN KOCAELİ TRANSFERLERİ

Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan Ayşe İşel’in bu transferi ilimizdeki sevenlerini de mutlu etti. Ekrem İmamoğlu daha önce de Kocaeli ile teması olan pek çok tecrübeli ismi İBB bünyesine katmıştı. İmamoğlu ilk olarak TÜPRAŞ’tan 2005-2015 yılları arasında TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü görevinde bulunan ve emekli olan Yavuz Erkut’u, sonrasında ise yine TÜPRAŞ’ta 4 yıl boyunca yöneticilik yapmış Murat Kalkanlı’yı kadrosuna dahil etmişti. İmamoğlu’nun kadrosuna kattığı bir diğer isim ise Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde asistanlık ve Üniversite Dış İlişkiler Müdürlüğü yapmış olan Naim Erol Özgüner’di.

# KOCAELİ GAZETESİ İLE İLİŞKİLİ:

28 Kasım 2019 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?