Reklamı Kapat

İşte CHP İzmit'te Mahalle Delegeleri Listesi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit İlçe Örgütü’nde 52 mahallede delegeler belirlendi. Mahallelerde 9 Kasım günü başlayan delege seçimleri 24 Kasım’da sonlandı. Köy seçimleri ise devam ediyor

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

YAHYAKAPTAN MAHALLESİ (38 DELEGE)

Remzi Özkan, Ömer Hazer, Gökhan Eryargı, Selvi Beyhan, Emine Özdüzgün, Aliye Hale Meriç, Ömür Demirer, Turnev Baki Efe, Yasemin Erim Karaca, Sabriye Çalışkan, Tülin Alkan, Fatma Sinem Bakır, Hanife Serpil Çelik, Şule Çalışkan, Aynur Yılmaz, Şule Özel, Aslı Duruk, Ayfer Kıcıman, Leman Yargıcı, Mehmet Şerif Fırat, Ali Osman Ekşi, Serbay Gürbüz, Çetin Türker, Ali Aksu, Burhan Görsen, Berkay Yıldızlı, Uğur Koştur, Yusuf Şahin, Erdem Arcan, Gülistan Çelik, Bahattin Öztürk, Öztürk Atilla, Ata Gökler, Murat Erinç, Gökhan Turan, İsmet Bayri, Tolga Çetin, Şinasi Tosun.

KADIKÖY MAHALLESİ (11 DELEGE)

İsmail Bilgili, Bülent Sevgi, Sadık Aşkın, Kenan Dülger, Erol Çalım, Yasin Yıldız, Sinan Kulaç, Orçun Çavuş, Semih Şeker, Ayhan Pamuk, Suat Çertel.

YENİDOĞAN MAHALLESİ (6 DELEGE)

Hüseyin Okur, Hatice Altındaş, Duygu Arduş, Naim Tan, Selçuk Kurcan, Nuri Çakmak.

GÜNDOĞDU MAHALLESİ (4 DELEGE)

Mehmet Baştürk, Nesrin Toker, İskender Akgün, Hakan Oruç.

CEDİT MAHALLESİ (7 DELEGE)

Gökhan Korkmaz, Vedat Özdenizer, Buse Atilla, Ümit Nejat Yenal, Abdürrahim Ak, Nurdoğan Aka, Fikri Erkan.

TEPEKÖY MAHALLESİ (7 DELEGE)

Sadık Yıldız, Zeliha Özer, Önder Karaman, Ahmet Özcan, Bulut Toksöyle, Erdal Kahraman, Bahadır Göreşen.

MALTA MAHALLESİ (7 DELEGE)

Neslihan Çakır, Ergül Öz, İlhan Güzel, Tuncay Filiz, Mehmet Önder, Kadem Seymen, Ulaş Kaan Kahraman.

AYAZMA MAHALLESİ (6 DELEGE)

Yener Erdem, Birgül Gök, Şerif Kılıçkara, Fikri Zanbak, Faruk Köseoğlu, Gültekin Misket.

YEŞİLOVA MAHALLESİ (6 DELEGE)

Erol Şerit, Ergün Ak, Hacer Naiboğlu, Serpil Meşe, Ferdi Fil, Özgür İncehasan.

KÖRFEZ MAHALLESİ (6 DELEGE)

Ahmet Hozar, Ali Alkan, Metin Kaya, Sevinç Bolyon, Sevgi Bütün, Yeşim Mavituna.

SANAYİ MAHALLESİ (1 DELEGE)

İsmet Şimşek.

GÜLTEPE MAHALLESİ (4 DELEGE)

Mehmet Büber, Alican Ulu, Emre Mustafa Katıoğlu, Rıdvan Günay

VELİAHMET MAHALLESİ (5 DELEGE)

Zihni Tosun, Engin Akbulut, Raif Bilgili, Ufuk Yıldız, İnci Lengerhan.

ERENLER MAHALLESİ (8 DELEGE)

Bülent Sadıkoğlu, Nail Kılıçaslan, Semra Ağuş, Fisun Dinçer, Meryem Aksamaz, Şaban Adıgözel, İbrahim Uzun, Erhan Önder.

MEHMET ALİ PAŞA MAHALLESİ (7 DELEGE)

Şenol Tonyalı, Elçin Eren, Kamil Çelik, Saniye Çakıcı, Rıza Öztürk, Kübra Öber, Güngör Akçay.

AKMEŞE ATATÜRK MAHALLESİ (1 DELEGE)

Turgut Kocacık.

AKMEŞE CUMHURİYET MAHALLESİ (1 DELEGE)

Emrah Efe.

28 HAZİRAN MAHALLESİ (8 DELEGE)

Ayhan Kocatürk, İsmail Şahin, Recep Yüksel, Gözde Çetin, Murat Erenkaya, Mehmet Eraslan, Akif Hacıoğlu, Şenol Çırpan.

KABAOĞLU MAHALLESİ (3 DELEGE)

Cumhur Cevdet Kesemenli, Kaplan Köysu, Ayla Taşkıran.

YENİMAHALLE MAHALLESİ (11 DELEGE)

Ali Ayaz, Ayten Uğural, Birol Adamol, Deniz Yıldızlı, Emre Aşkın, Hasan Eren, Hürmet Ulaş, Melek Alkan, Saadet Çubukçu, Selami Soydan.

GÜLTEPE FATİH MAHALLESİ (3 DELEGE)

Orhan Bozkurt, Hakkı Şahin, Ahmet Ediş.

KURUÇEŞME FATİH MAHALLESİ (4 DELEGE)

Alparslan Seymen, İsmail Yılmaz, Seniha Çalış, Hava Pehlivan.

KOCATEPE MAHALLESİ (4 DELEGE)

Umut Bali, Cuma Demiroğlu, Emin Andız, Barış Kocatürk.

KURUÇEŞME DOĞAN MAHALLESİ (3 DELEGE)

Mustafa Yüce, Ercan Sevencan, Hüseyin Erker.

HACIHASAN MAHALLESİ (4 DELEGE)

Sahra Şefika Akıncı, Türkan Durak, Sezin Güven, Hatice Memiş

HATİPKÖY MAHALLESİ (1 DELEGE)

Emre Andız.

AKPINAR MAHALLESİ (4 DELEGE)

Kemal Yıldırım, Hakan Büyük, İlhan Gürbüz, Fatma Güneysu.

KARABAŞ MAHALLESİ (11 DELEGE)

Serdal Büyükyağcı, Mehmet Nazım Gençtürk, Tarkan Elbir, Umur Bakkal, Zakine Akbalık, Hasbi Kösemen, Ferit Ataman, Jülide Kunter, Şevket Göçlü, Birten Timur, Aysun Hacıoğlu.

TÜYSÜZLER MAHALLESİ (4 DELEGE)

Mehmet Ümit Küçükkaya, Sevinç Harata, Ali Kaya, Ali Rıza Başyurt.

AKARCA MAHALLESİ (5 DELEGE)

Ahmet Öztürk, Zeynep Başer, Arda Can Oraz, Hasan Yılmaz, Nazım Güney Canatan.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ (9 DELEGE)

Birol Sağlam, Selman Yıldırım, Buket Akyol, Anıl Deniz Pişkin, Murat Özaydın, Özkan Semiz, Feryal Balcı, Turabi Gündüz, Türkkan Akttop.

ALİKAHYA CUMHURİYET MAHALLESİ (11 DELEGE)

Sevgi Koyun, Çetin Sarıca, Remzi Polat, Fatih Evliyaoğlu, Naşit Boran Kayalar, Hasan Genç, Sait Demir, Adnan Altunel, Gülbiye Gül, Gülay Yüksel, Rıza Turgut.

ALİKAHYA ATATÜRK MAHALLESİ (9 DELEGE)

Mustafa Keleş, Gökhan Ulugöl, Kemal Şentürk, Birol Akyüz, Buse Umutlu, Şeref Topal, Şükrü Erdem, Mustafa Arıcan, Muhammet Usta.

ALİKAHYA MERKEZ MAHALLESİ (3 DELEGE)

Tuncay Dalgıç, Cengiz Özdemir, İlhan Ağca.

ALİKAHYA FATİH MAHALLESİ (7 DELEGE)

Bahri Daş, Göktan Arpacı, Onur Tokgöz, Hüsamettin Akar, Bekir Arıcan, Muhammet Erdem, Osman Boz.

KARADENİZLİLER MAHALLESİ (2 DELEGE)

Mehmet Baştan, Erol Aslan.

CUMHURİYET MAHALLESİ (9 DELEGE)

Barbaros Akkuş, Vedat Küçük, Gökhan Darcan, Mustafa Yaman, Semra Başlak, Emine Çoşkun, Ersin Ergün, Müjdak Uçak, Erol Günsel.

TOPÇULAR MAHALLESİ (6 DELEGE)

Erdinç Doğan, Şehmus Doğan, Veysi Altunışık, Felemez Altunışık, Berk Toksöyle, Ramazan Küçük

TURGUT MAHALLESİ (8 DELEGE)

Yılmaz Aktaş, Sema Güven, Cihannur Alpak, Umut Severcan, Zekeriya Arslan, Onur Çağlayan, Ali Şahin, Umut Kolaylı.

ZABITAN MAHALLESİ (4 DELEGE)

Ramazan Hoşgör, Koç Ali Aydemir, Süleyman Eker, Hasan Uzunoğlu.

TERZİBAYIRI MAHALLESİ (3 DELEGE)

Necmi Kobilay, Erdilay Karaca, Faruk Samsa.

ŞİRİNTEPE MAHALLESİ (11 DELEGE)

Tahir Toksoy, Nilgün Düzen, Ertuğrul Baloğlu, Mehmet Turan Akdeniz, Asiye Kavas, İsmail Cem Muti, Sercan Oktay, Saniye Şeyda Güçlü, Mehmet İlhan Emmioğlu, Gülcan Sertel, Emre Yılmaz Oktay.

TEPECİK MAHALLESİ (3 DELEGE)

Mihriban Kavurmacıoğlu, Aslıhan Başkal, Mahmut Çimen.

ÇUKURBAĞ MAHALLESİ (5 DELEGE)

Sefa Sözer, Yetkin Kunter, Hüseyin Çelik, Tahsin Can Kuşkan, Özkan Nalbantoğlu.

AKÇAKOCA MAHALLESİ (4 DELEGE)

Ayla Ertan, Hüseyin Taşçı, Yalçın Kömürcüoğlu, Figen Karagülle.

ÖMERAĞA MAHALLESİ (3 DELEGE)

H. İlker Ulusoy, Osman Nuri Subaşı, Leyla Zorlu.

KEMALPAŞA MAHALLESİ (1 DELEGE)

Deniz Beke Çakar.

HACIHIZIR MAHALLESİ (5 DELEGE)

Necdet Aygül, Gülşen Kavas, Özlem Çalık, Ömer Kahya, Mehmet Demirtaş.

BEKİRDERE MAHALLESİ (5 DELEGE)

İlyas Ataç, Murat Seymen, Yasemin Sağlık, Samet Ergül, Cebrail Bektaş.

TAVŞANTEPE MAHALLESİ (7 DELEGE)

Bülent Önen, Engin Özcan, Erkan Özdemir, İsmet Kuzu, Eşref Zengin, Hasan Kardaş, Ali Kuyumcu.

SERDAR MAHALLESİ (9 DELEGE)

Adnan Şen, Oktay Güngördü, Ferdi Yalın, Hüsamettin Altun, Merih Koruçelik, Ahmet Tuğral, Metin Yılmaz, Hasan Okur, Beyhan Dolanbey.

YENİŞEHİR MAHALLESİ (14 DELEGE)

Taylan Bingöl, Yaser Değirmencioğlu, Zafer Hazar, Tuncay Sayılgan, Hakan Fidan, Harun Muratoğlu Fazlı Meşe, İlhan Gürkan, Mehmet Çolakoğlu, Savaş Özkan, Halis Dedekoç, Abdulkadir Akarsu, Ergin Olcay, Abdullah Koç.

KOZLUK MAHALLESİ (12 DELEGE)

Hakan Tanta, Cemal Derya, Mehdi Kaan Günan, Berker Arslan, Hüseyin Karadeniz, Mehmet Ataç, Yılmaz Ak, Uğur Yıldırım, Hatıra Yel, Mert Göbekçioğlu, Burak Akbulut, Fitnat Ertan.

ORHAN MAHALLESİ (6 DELEGE)

Mustafa Tektaş, Ayten Erden, Meral Eşkin, Aslı Özalp, Harun Erenkaya, Metin Arslan.

29 Kasım 2019 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Yarın seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?