Reklamı Kapat

Kandıra Çöp Eylemine Bir Ak Partili Meclis Üyesi Daha Destek Verdi!

Bölgemize çöp değil hayat istiyoruz” diyerek  19 Ocak Pazar Sarıhocalar’da İzmit Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin çöp tesisine karşı yapacağı eyleme Ak Partili İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, "Maksadım üzüm yemek, bağcıyı dövmek kolay"diyerek katılacağını duyurdu.

Bugün  Kocaeli
Bugün Kocaeli Tüm Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Çöp tesisini Kandıra’ya kuracağız” açıklamasının ardından Kandıralı STK ve dernekler ayaklandı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a çığ gibi tepki büyüdü. İzmit Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( İZKANDER) tarafından eylem çağrısı yapıldı. 

19 OCAK'TA EYLEM VAR

“Bölgemize çöp değil hayat istiyoruz” diyerek  19 Ocak Pazar Sarıhocalar’da İzmit Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İZKANDER) tüm vatandaşların toplanma çağrısı yaptı. Bu çağrıya Ak Partili İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Tutuş'ta destek verdi;

MAKSADIM ÜZÜM YEMEK

"Pazar günü hemşehrilerimiz ile beraber Sarıhocalar köyümüzde olacağım. Öncelikle her ilçenin kendi bünyesinde ve bölgesinde ayrıştırma ve geri kazanım tesisi kurulması kanaatindeyim. Bu kanaatimi ilgililerine de ilettim. Maksadım üzüm yemek, bağcıyı dövmek kolay."

16 Ocak 2020 - Siyaset

Muhabir Bugün Kocaeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?