Reklamı Kapat

Seka Park Otel Personeline Covid-19 Eğitimi

Covid-19 salgını sebebiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Park Otelinde görevli tüm personele eğitim verdi.Seka Park Otel Personeline Covid-19 Eğitimi

Büyütmek için resme tıklayın

KoronavirüsCovid-19 salgınının yayılmaması için gerekli çalışmaları yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalar sırasında görev yapan personeline yönelik eğitimler veriyor. Bu kapsamda Seka Park Otelinde görevli tüm personele eğitim verildi.

SALGINA KARŞI EĞİTİM

Etkisi giderek artan ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen Covid-19 salgını sebebiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi dezenfeksiyon çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda halkın yoğun olarak kullandığı yerler dezenfekte edilirken kurum içi eğitimler kapsamında Büyükşehir Belediyesince görevli personele sosyal mesafe kuralları kişisel sağlık ve bakım maske ve eldiven kullanımı ile çamaşır suyuyla ortam dezenfeksiyonu konularında eğitim veriliyor.

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca verilen eğitimlerin sonuncusu Seka Park Otelde gerçekleştirildi. Otelde görevli tüm personele eğitim verildi. Eğitim sırasında sosyal mesafe kuralları göz önünde bulunduruldu.

MASKE VE ELDİVEN KULLANIMI

Eğitimde otel personeline kendi ve çevre sağlığı için sosyal mesafe kuralları kişisel sağlık ve bakım maske ve eldiven kullanımı ile çamaşır suyuyla ortam dezenfeksiyonu konularında eğitim verildi. Eğitim kapsamında maske ve eldivenlerin kullanım koşulları nasıl giyilip çıkarılması maske ve eldivenlerin dikkat edilmesi gereken kuralları konusunda personel bilgilendirildi.

SAĞLIK İÇİN DEZENFEKSİYON

Seka Park Otel çalışanlarına ayrıca çamaşır suyuyla ortam dezenfeksiyonu eğitimi verildi. Çalışanların kendi sağlığını göz önünde bulundurarak çalışması gerektiği bilgisi verilen eğitimde sık sık el dezenfektesi yapılmasına dikkat çekildi.

03 Nisan 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?