Reklamı Kapat

Resmen Skandal! Kocaeli'nde Sağlık Bakanlığının Açtığı Soruşturma Yok Artık Dedirtti!

Kocaeli’nde Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimine Sağlık Bakanlığı tarafından açılan soruşturma yok artık dedirtti. İşte detaylar…  

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Dünya ve Türkiye korona virüse karşı dört koldan mücadele ediyor. Bu mücadele içerisinde en önemli görevlerden birisi de yerel yönetimlere düşüyor. İzmit’in mahalle ve sokaklarında dezenfekte çalışması yapan İzmit Belediyesi sağlık çalışanları içinde önemli bir çalışma yaptı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MALZEME DESTEĞİ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in talimatıyla öncelikle sağlık çalışanlarına moral olması adına gıda ve meyve dağıtımları gerçekleştirildi. Ardından ise sağlık çalışanlarının kendileri korumaları adına belediye tarafından maske, eldiven ve kolonya dağıtımı yapıldı.

AİLE HEKİMİ SADECE TEŞEKKÜR ETTİ

Birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bu günlerde İzmit Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarında gönderilen paket için İzmit Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olan Dr. Sibel Gören, “Aile Sağlığı Merkezlerinin unutulduğu günlerde bizi unutmayan @fatmakaplan #fatmakaplanhürriyet ve #izmitbelediyesi ne çok teşekkürler” ifadelerini paylaştı.

O TEŞEKKÜRE BAKANLIKTAN SORUŞTURMA

İzmit Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olan Dr. Sibel Gören’in İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ettiği teşekkür Sağlık Bakanlığını harekete geçirdi. Bakanlığın teşekküre soruşturma açtığını duyuran İzmit Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olan Dr. Sibel Gören, “Bu paylaşımım şikayet edilmiş. Hakkımda soruşturma açılmış,savunmam isteniyor” ifadelerini kullandı.

TÜM SORUŞTURMALAR ERTELENMİŞTİ

Gören, “Bu paylaşımım şikayet edilmiş. Hakkımda soruşturma açılmış, savunmam isteniyor. Buradaki suç unsuru nedir acaba? Bu günlerde bile bunlarla uğraşılmasını #ProtestoEdiyorum .Hem de Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu'nun tüm soruşturmaların ertelenmesi ile ilgili yazısı varken..” dedi.

# FATMA KAPLAN HÜRRİYET İLE İLİŞKİLİ:

10 Nisan 2020 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?