Reklamı Kapat

Otobüsçüler ve Minibüsçülerden Büyükşehir'e Teşekkür!

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ise yaptığı açıklamada, "Bu dönemde esnafımızın ve özellikle araçlarda çalışan şoför çalışanlarımıza Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yardım bizleri çok mutlu etmiştir" dedi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Marmara Belediyeler Birliği ve  Kocaeli Büyükşehir  Belediye Başkanı Doç.Dr  Tahir Büyükakın, Kovid-19 salgınından en fazla etkilenenler sektörlerin arasında olan şehir içi sivil taşımacılığında çalışan şoförlere dönük gıda ve hijyen desteğinde bulunacaklarını açıkladı. Bu destek üzerine Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ,  “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımıza esnafımız adına teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere dünyayı ve ülkemizi saran korona virüsünden dolayı sektörel anlamda ciddi anlamda maddi anlamda zor durumdayız" ifadelerini kullandı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ise yaptığı açıklamada, "Bu dönemde esnafımızın ve özellikle araçlarda çalışan şoför çalışanlarımıza Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yardım bizleri çok mutlu etmiştir. Bir şekilde daha işimize motive olma anlamında önemli katkısı olacağını da düşünüyorum. Gerçekten şu anda esnafımız ve şoförlerimiz zor bir dönemden geçmektedir. Tüm güçlüklere rağmen bu taşımacılığı yapmak zorundayız. Ben tekrar gıda ve hijyen kolileri noktasında Kocaeli’ndeki hizmet veren esnafım adına Büyükşehir Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

15 Nisan 2020 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?