Reklamı Kapat

İki Saat Kala Açıklanan Sokağa Çıkma Yasağı İle İlgili Dikkat Çeken Yorum!

“15 Temmuz bitmedi” diyerek sokak hareketlerine dikkat çeken AK Parti Eski Milletvekili Metin Külünk, sokağa çıkma yasağının iki saat önce alınması ile devlete karşı sokakta hareketlilik çabası içerisinde olan terör örgütlerinin oyununun bozulduğunu söyledi.  

Ahmet Akçaalan
Ahmet Akçaalan Tüm Haberleri

Bölüm;3

Türkiye’nin gündemi olan sokağa çıkma yasağının 2 saat önce açıklanmasıyla ilgili çok farklı yorum eski AK Parti Milletvekili Metin Külünk’ten geldi. Külünk, “İlk akşam başka bir boyuttu. Vatandaşımız şunu sormalı. Neden iki saat önce açıklandı? Neden? Acaba devletimizin elinde sokağa çıkma yasağı önceden açıklansaydı, marketleri yağmalamak için bir hazırlık bilgisi mi vardı?” ifadelerini kullandı.   

SOKAK HAREKETLİLİK ÇABASI O AKŞAM BOZULDU

“Bir kere Türkiye sadece corona virüs ile mücadele etmiyor. Aynı zamanda Türkiye’yi teslim almaya çalışan güçlerle de mücadele ediyor. 5 bin sosyal medya hesabından kirli bilgi yalan haber provokasyon yapılıyor. Devlete karşı sokakta hareketlilik çabası içerisinde olan terör örgütlerinin bütün oyunu o akşam bozuldu”

15 TEMMUZ BİTMEDİ

15 Temmuz’un arkasında ki aklın ülkemize saldırıları bitmedi. 15 Temmuz bitmedi. Bu saldırıların stratejik hedefi Sayın Erdoğan’ı tasfiye ederek ülkeyi kuşatmak istemeleridir. Kimler üzerinden?  Bir yandan neo liberalist akıl üzerinden diğer taraftan PKK ve onun siyasi ayağı üzerinden diğer taraftan FETÖ ile bütünlemiş ana muhalefet partisinin tepe yönetimi üzerinden Türkiye sürekli saldırı altında.

YAĞMA İÇİN HAZIRLIK MI VARDI?

Fırsat bulsalar Taksim kalkışmasının farklı bir modelini gerçekleştirmek isteyecekler. Fırsat bulsalar aklınıza gelebilecek her türlü kirli hamleyi yapacaklar. Bütün bunların olduğu ortamda korona mücadelesinde bunları düşünmek zorundasınız. Neden iki saat önce açıklandı? Neden? Acaba devletimizin elinde sokağa çıkma yasağı önceden açıklansaydı, marketleri yağmalamak için bir hazırlık mı vardı?

OHAL İSTEYEN PKK VE FETÖ

PKK ve FETÖ’ye bağlı unsurlar Türkiye’ye saldırmaktan vaz mı geçtiler? Israrla olağanüstü hal ilan edilsin diyenler PKK ve FETÖ’cü hesaplar değil mi? Vatandaşımız şunu sormalı. Bu kadar başarılı yürütülen bir salgınla mücadele sürecinde neden böyle bir karar alındı? İlk akşam başka bir boyuttu. Çünkü en ufak bir boşluğun devlete karşı sokakta hareketlilik çabası içerisinde olan terör örgütlerinin bütün oyunu o akşam bozuldu.

# METİN KÜLÜNK İLE İLİŞKİLİ:

18 Nisan 2020 - Siyaset

Muhabir Ahmet Akçaalan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?