Reklamı Kapat

Ali Güney: “Bayrakları İzmit Belediyesi topladı”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediyesi’nin kendi astığı bayrakları toplayıp, bunu sosyal medyaya koyarak bir kriz yaratmaya çalıştığını belirterek, “İzmit’i kimseyi bulamazsa gölgesiyle kavga etmeye hazır bir anlayış yönetiyor” dedi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAYGILARI YOK


AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediyesinin astığı bayrakların bir bölümünü kendi ekiplerine toplattığını belirterek şunları söyledi: “İzmit Belediyesinin şehrin her yerine, hatta ara sokaklara astığı bayraklara kimse dokunmadı. Ama öyle bir anlayış var ki, olayı olduğu gibi anlatmak işlerine gelmiyor. Gerçekleri çarpıtmayı ve ileri sürdükleri asılsız iddialarıyla birilerini karalamayı adeta kendilerine meslek edinmişler. Bunlar bu işe öylesine kendini kaptırmış ki, hava-su gibi bu iftiralara ihtiyaç duyuyorlar. İki gün sakin gitse, üçüncü gün krize girip hemen birşeyler üretiyorlar. İzmit’i bir yıldır kimseyi bulamazsa gölgesiyle kavga etmeye hazır bu anlayış yönetiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni astıkları bayrakları toplamakla suçladıkları videodaki kişiler kendi personelleri. Bu açıkça belli. Astıkları bayrakları toplayıp, bunu video ile çekmişler. Sonra da insanlar inansın diye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bizim bayraklarımızı topluyor diye sosyal medyaya koyup, peşinde açıklama yapıyorlar. İzmit Yürüyüş Yolu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda olduğu halde kendi Atatürk posteri ve Türk bayrağını, İzmit Belediyesinin bayraklarına dokunmadan kenarına asacak kadar hassas davranırken, bayraklarımızı topladılar diye suçlamak vicdansızlıktır. Bu yalan ve gerçek dışı ithamlara CHP’de sağduyu sahibi arkadaşlarımızın da artık yeter dediğini biliyoruz. Bir insan herkesle kavgalı olmaz. Bu şekilde hayatını sürdüremez. İnsanları birbirine düşürmek için milli değerlerimizi, hepimizin canını vereceği şanlı bayrağımızı kullanmaktan bile çekinmiyorlar”.

19 Nisan 2020 - Siyaset

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?