Reklamı Kapat

Dilovası’na 400 Yeni Çöp Konteynırı!

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayirin Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yaptığı ziyaretlerde sözünü aldığı 400 yeni çöp konteynırı önceki gün Dilovasına gelerek dağıtımına başlandı.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayirin göreve gelmesinin ardından gerçekleştirdiği Ankara ziyaretlerinden birisi olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığından sözü alınan  yeni çöp konteynırları önceki gün Dilovasına teslim edildi.

HALKIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ

Çevre ve Şehirçilik Bakanlığından gönderilen 400 yeni çöp konteynırlarının önceki gün Dilovası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından mahallelere dağıtımına başlandı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Şayir Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin ihtiyaçları konusunda Ankarada çeşitli temaslarda bulunduk. Bakanlıklar düzeyinde yaptığımız ziyaretlerimiz meyvelerini veriyor.

Bunlardan biri de Daha Temiz Dilovası için talepte bulunduğumuz çöp konteynırları oldu. İlçemizde eskiyen ve kırılan çöp konteynırlarının kaldırılarak yerlerine yenisinin konulması için talep ettiğimiz 400 çöp konteynırı önceki gün ilçemize getirilmiş ve mahallelerimize dağıtımına başlanmıştır. Hükümetimizin ve Bakanlıklarımızın desteği ile halkımıza verdiğimiz sözlerimizi yerine getirerek İnşallah Yeni ve yükselen Şehir Dilovasını inşa edeceğiz dedi.

21 Nisan 2020 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?