Reklamı Kapat

O İddialara Hürriyet Böyle Cevap Verdi; "Allah'a Havale Ediyorum"

İzmit Belediyesi'nde kültür müdürlüğünde çalıştıktan sonra emekli olan Melih Ademoğlu ve kızını aynı birime işe aldığı iddialarına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sert tepki gösterdi. Hürriyet; "Bu mübarek ayda bile asılsız iddialar ile iftira atanları Allah'a havale ediyorum." dedi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Geçtiğimiz sene İzmit Belediyesinden emekli olan Melih Ademoğlu, asılsız haberlerde yer alanın aksine belediyede çalışmamaktadır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini Sevtap Cengiz yürütmektedir.

Uzun yıllar boyunca İzmit Belediyesinde edindiği belediyecilik tecrübelerini genç arkadaşlarımızla paylaşmak isteyen Melih Ademoğlu, tamamen gönüllü olarak bizlere yardımcı olmaktadır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yeniden yapılandırırken yardım ricamızı kırmayarak ve hiçbir ücret talep etmeden yardım etmesi karşısında itibarsızlaştırma çabaları beyhudedir. Kaldı ki emekli olmuş birini yasa gereği işe almamız zaten mümkün değildir.

Bu mübarek ayda bile asılsız iddialar ile iftira atanları Allah'a havale ediyorum.

Bütün gayesi iyilik ve yardım olan anlamlı hareketin bu denli çarpıtılması bizleri derinden yaralamıştır.

Ancak şunun da çok iyi bilinmesini isteriz ki; bütün asılsız karalama kampanyalarına rağmen gülen yüzümüzle halkın içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve tüm iyi niyetimizle halkımız için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. Melih Ademoğlu ve daha birçok kişi de gönüllülük esasına göre bizlere katkı sunmaya devam edecektir.

Bu asılsız haberle ilgili olarak da tüm yasal haklarımızın saklı kalacağının bilinmesini isteriz.
Saygılarımızla.

29 Nisan 2020 - Siyaset

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?