Reklamı Kapat

Nihat Ergün İddialı Konuştu; “Yarın sabah istesek 81 İl ve bütün ilçelerde atama yapabiliriz”

Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı aynı zamanda Deva Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Nihat Ergün, teşkilatlanma için yoğun bir başvuru olduğunu söyledi. Ergün, “Yarın sabah istesek 81 İl ve bütün ilçelerde atama yapabiliriz” dedi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı aynı zamanda Deva Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Nihat Ergün, yeni kurdukları parti için iddialı konuştu. Türkiye’nin her ilinden orantılı şekilde Deva Partisi’nde görev almak için başvurular olduğunu söyleyen Ergün, “81 ilden çok dengeli bir şekilde başvurular var. Homojen bir dağılım var” dedi.

YARIN SABAH TEŞKİLAT ATAMALARINI YAPABİLİRİZ

Çok nitelikli yeni simaların Deva Partisi’ne katılmak için başvuru yaptığını ifade eden Nihat Ergün, “Başvurular üzerinden baktığımızda yarın sabah 81 ilin 900 ilçesinde bütün teşkilatlarımızı atama imkânına sahibiz. Zoom toplantıları yapıldı” ifadelerini kullandı.

TEŞKİLATLANMAK ÇOK KOLAY GÖRÜNÜYOR

“Telefon görüşmeleri yapıldı. Arkadaşlarımızın görüşleri alındı. Uzaktan tanışma evresi yaşandı. Bayramdan sonra atamaları gerçekleştireceğiz. Yarın sabah 81 ilde teşkilatlanmak çok kolay görünüyor”

BİZ MESAJI ABD'DEN DEĞİL ANADOLU'DAN ALDIK

Deva Partisi'nin FETÖ projesi söylentilerine cevap veren Ergün; "Ne söylenebilir ki? Bunlar boş artışmalar bunlar siyaset değil. Yeni partiler milletin projeri. Halk mevcut siyasetten çözüm bulamadığını çok açık ifade ediyor. Binlerce insan elini taşın altına sokuyor. Bunlar başka memleketin insanı değiller. El birliği ile yeni bir siyasi hareket kurmak istiyor. Bu hareketi kimse FETÖ projesi diye suçlayabilir. Yok ABD projesi yok şunun projesi Anadolu insanın yeni bir çıkış arıyor. Biz bu mesajı ABD'den değil, Anadoludan aldık biz Anadolu çocuğuyuz”

 

20 Mayıs 2020 - Siyaset

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?