Reklamı Kapat

MHP’den Hürriyet ve Büyükakın Yorumu; “El sıkışıp, çalışmaları lazım”

“Kendim Cedit’te oturuyorum, bu işin yakın takipçisiyim. Cedit sakinlerinin yanındayım” diyen MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a bu projenin bakanlığa devredilmesini söylemiştim” dedi.

Haber  Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in ortak hareket ederek Cedit Mahallesi kentsel dönüşümün bakanlığa devredilmesi ile ilgili konuşan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz; “Olması gereken buydu. El şıkışmaları lazım, çalışmaları lazım. Vatandaş hizmet bekliyor. Doğru olan bu” ifadelerini kullandı.

DEVREDİLMESİNDEN MUTLU OLDUK

“Biz vatandaşın yanındayız. Doğru olan her şeyin yanındayız. Hizmetin yanındayız. Vatandaş hoşnut oluyorsa bir siyaset yaparız. Cedit’i kimseye yedirmeyiz. Bakanlığa devredilmesi bizi mutlu etti, hoşumuza gitmiştir”

NEVZAT DOĞAN’A ÖNERMİŞTİM

“İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a bu projenin bakanlığa devredilmesini önermiştim. Kendim Cedit’te oturuyorum, bu işin yakın takipçisiyim”

KİMSEYİ MAĞDUR ETTİRMEM

“Kimseyi mağdur ettirmem, ilk çıkar ben konuşurum. Bu sokaktan nasıl geçeceğim. Cedit sakinlerinin haklarının sonuna kadar takipçisiyim.”

22 Mayıs 2020 - Siyaset

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bugün Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bugün Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Kandıra'ya Çöp Tesisi Kurulsun Mu?